Satılmış basının, Ak Parti’nin, Samanyolu’nun, cemaatin, emniyetin engellerine takıla takıla bu günlere gelmiştir. Halkımız artık gerçekle yüz yüzedir. Hak ve Hakikat Partisinden başka çaresi yoktur. Adına Şeriat deyin, adına Halifelik deyin...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Hayırda Şer Şerde Hayır Var

Kıymetli Kardeşlerim! Hayırda şer şerde hayır var fakat siz bilemezsiniz. İlmen bilinen meseleleri, her akıl sahipleri bilebilir. Geçmiş, tarihte bilinir. Fakat geleceği bilmek mümkün değildir. “Gaybe İllallah” Allah (cc) bilir, ona yakın olan dostları bilir. Onlar da; Allah (cc) ne kadar bildirirse o kadarını bilir.

El Evvelu, El Ahıru, Ez Zahiru, El Batın. Allah’tan başka ilah yoktur, mülkün sahibi ancak Allah’tır.

Kürt açılımı Türkiye’ye ne getirmiş ne götürmüştür.

Görünen o ki; “Kürt Açılımı” bir “Ortadoğu Projesi”. Ortadoğu’da ne yapmak isteniyor? “Büyük Mezopotamya”yı kurmak istiyorlar. Amaç ne? “Siyanist İsrail”i Bölgeye hakim kılmak Müslümanları kontrol altında tutmak. Bunun için 11 Eylül Haçlı Harekâtı başlamış, Haçlılar topyekun sefere çıkmış, finans kaynakları temin edilmiş ve oyuncular belirlenmiş, başta ABD olmak üzere NATO çerçevesinde Türkiye başrol almış, Bu hareketi yürüten BOP Eşbaşkanı olarak göreve başlamıştır. Oniki yılda bu proje tamamlanma aşamasına gelmiştir. Oniki sene içerisinde AK Parti ve basın büyük emek sarf etmiştir. Türkiye Kaybetmiş, insanlık kaybetmiştir. Büyük bir katliam yaşanmıştır. İslam alemi topa tutulmuştur.

Hak ve Hakikat Partisi bu projeye karşı durmuştur. 1996 yılında bunu fark eden Dursun GÜNEŞ, bu haberi yayınlamaya başlamıştır. Fakat; satılmış basının, Ak Parti’nin,  Samanyolu’nun, cemaatin, emniyetin engellerine takıla takıla bu günlere gelmiştir. Halkımız artık gerçekle yüz yüzedir. Hak ve Hakikat Partisi (HAK PARTİ ) den başka çaresi yoktur. Adına Şeriat deyin, adına Halifelik deyin, ne söylerseniz söyleyin. Bu işin başka çaresi yoktur. Çare İslam’dır.

Bu zavallılara ben acıyorum, hiçbir tutacak dalları yoktur. Oniki yıldır Siyonizm’e hizmet eylediler. Bunun yanında okulları da heder eylediler. Çünkü Ortadoğu Projesinde Radikal İslam’a karşı savaş var. Bu iş daha çok su kaldıracağa benziyor. Çünkü bu bir Deccaliyet Hilesine benziyor. İnsanlar onun yanında kör kütük olacaklar, her ne söylerse ona inanacaklar, onun için ölmeyi bile göze alacaklar.

Bütün dünyaya rağmen, Hak ve Hakikat Partisi (HAK PARTİ ) Hakkı haykıracak ve Tevhid Sancağını taşıyacaktır.

Hak ve Hakikat Partisi, ismi ile müsemma; Hakkın, doğruların, liyakatli insanların ortaya koymuş olduğu bir başarısıdır. 

Türkiye’de ve dünyada iklimleri değiştirecek, karı, boranı, fırtınaları dindirecek, iklimi bahara çevirecek bir RÜZGÂRIN adıdır HAK ve HAKİKAT PARTİSİ.

Bozulan dünya düzenini yeniden kuracak, yapılan oyunları bozacak, yeni bir dünya yaratacak, Dünya’ya yeni bir kimlik kazandıracak, takdiri kaderin Hak ve Hakikat tarihi.
Yüz yıldan beri karanlıklar içerisinde kalmış, bir türlü aydınlanamamış bir milletin Kemal Paşası.

Ey insanlık suçu işleyen insanlar! İnsanlığa bakın da utanın. Size insan demek de suçtur. Ey insanlığını kaybetmiş canavarlar! Medeniyet canavarı! Canavarların öldüğü gibi 
öleceksiniz. Her ne kadar su yüzünde yürümeseniz de, onlar bulup sizi çıkarırlar. ‘TADIN ALLAH’IN AZABINI’ derler. Çok yakın zamanda hep beraber göreceğiz Allah’ın vurduğu bağ nasıl imiş? Ve hiçbiriniz kurtaramayacaksınız. 
Allah (cc), sizlere, ‘Adaletle Hükmedin!’ derken siz, zulüm ile Dünya’yı doldurdunuz. Elbette bunun bir HESABI OLMALI. 

Etrafınızdakilere aldanmayın. Kaddafi, Saddam, Nemrut, Firavunlar.. sizden daha da kuvvetliydi. Nihayetlerini gördünüz. 
Allah (cc) murat ederse, bir kişi bu dünyayı çevirmeye yeter de artar bile.

Nedir bu gam kasavet sabahında
Fırladın yuvandan bir arslan gibi
İmanın fışkırdı arşu alaya
Feryadı figanın bir kaplan gibi
Açıldın aleme bir meydan gibi

Bin melek başında cevlan ediyor
Ali Muhammet’le devran ediyor
İlmi hikmetinden yazıp söylüyor
Bağdat’a yürüyen bir kervan gibi

Hak ve Hakikat Partisi
GENEL BAŞKANI 
Sn. Dursun GÜNEŞ - Seyyid Muhammed Ali

 

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1460 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın