2012’de dönüm noktasını bekleyenler 2015’te dönüş başlamıştır. İlk haberini de buradan söylüyorum. Eğer “Kürdistan” ve ” özerklik” tam netleşirse AK PARTİNİN DAĞILACAĞINI şimdiden size söyleyeyim ve kaçacak delik bulamayacaklar bu memlekette
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Elhamdülillahirabbil alemin esselatu vesselamu ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmain.

“Kıymetli basın basın mensupları, değerli arkadaşlarım, değerli emniyet mensupları hepiniz bu davete hoş geldiniz sefa geldiniz. Yeni yılınız kutlu olsun. Bütün islam alemine, ülkemize kutlu olsun, inşallah dönüm noktası olsun yeni Türkiye’ye yeni haber yapmak istiyoruz inşaallah. “ Yeni Türkiye’de Yeni Hareket” diyoruz.

Hak ve Hakikat Partisi; bütün engellere rağmen, Samanyolu engeline rağmen, Ulusal Basın engeline rağmen, RTÜK engeline rağmen, Emniyetin engeline rağmen, Siyasetin engellemesine rağmen bütün olumsuzluklara rağmen Hak Parti Türkiye’de kendisini kurmuştur. Hak etmiş olduğu yere gelmiş, teşkilatlarını tamamlamıştır. Seçime kendisini hazırlamıştır. Karar Yüksek Seçim Kurulu’na kalmıştır.

Arkadaşlar yeni Türkiye’ye girerken Hak ve Hakikat Partisi  ”HAKKIN PARTİSİ” ismiyle müsemma olan bir partidir. Maneviyatı ağır olan bir partidir. Kutlu davanın partisidir. Maksadı yüce milletimizi düşmüş olduğu bu buhrandan kurtarmak, dünyayı düşmüş olduğu bu hezimetten bu zulümden kurtarmak ve yeni bir çağ kapatıp yeni bir çağ açmaktır asıl muradı.,

Buna artık Şeriat mı dersiniz, buna artık Hilafet mi dersiniz adını ne koyarsanız koyun. Şunu görüyorum, Dünyada olan hareketlere karşı, Terör hareketine karşı İslami bir birlik beraberliğin olması şarttır. Ve İslami bir devlet anlayışının gerekli olduğuna inanıyorum. Bu yapılan zulümleri bu yapılan haksızlıkları Hak Partisi olarak kabul etmiyoruz. Terörü yanlış tanımlayanları da şiddetle kınıyorum. Terörün anlamını ya anlamamışlar. Ya da her zaman olduğu gibi yalan ve iftira haberler yapmışlar. Terör bir milleti acze düşürmek işgal etmek o milleti esaret altına almaksa bunu Amerika yapıyor. O zaman baş terörist Amerika’dır. Baş terörist Avrupa’dır. Baş terörist Haçlılar’dır. Baş terörist ona yardım ve yataklık edenlerdir. O’na yardım ve yataklık edip BOP Başkanı olanlar, Ortadoğu Projesi adı altında, Demokrasi adı altında, Barış süreci adı altında dünyayı ne hale getirdikleri hepinizce malumdur. Gördüğümüz o ki; Demokrasi adı altında bir Ortadoğu İsrail Projesi yapmaktadır, Büyük İsrail kurulmaktadır. Mezopotamya kurulmaktadır. İslam alemini sindirmek, İslam alemini yok etmek, İslam devletlerini parçalamak bölmek, Arz-ı Mevud-u kurmak, Büyük İsrail İmparatorluğunu yaratmaktır.

Bizde şunu yaptık Yeni Osmanlı hareketi başlattık ve YENİ OSMANLI İMPARATORLUĞU kurmaya hazırlandık. Bizim hedefimiz de Viyana’dır, bizim hedefimiz de Çin Seddi’dir bizim hedefimiz de DÜNYAYA HAKİM olmaktır. Yeni Dünyaya yeni haber olsun ki; Allahu Teala’nın da muradı budur. Bu Muradı da göreceksiniz ki zulüm ilr dolan bu dünyayı yeniden adaletle dolduracak bir hareket başlamıştır. Bu belki 2012 yılında başlaması gereken bir hareketti fakat barış sürecine zede verilmesin diye 2015’e ertelenmiştir. Fakat çivi kopmuştur artık. 15 gün önce Güneydoğudaydım. “Kürdistan” kurulmuş, biz Kürt kardeşlerimize karşı değiliz, zaten Kürt olarak varlar. Biz ermeni devletinin kurulmasını bir İsrail olmasını kabul etmiyoruz. Kesinlikle ne gerekiyorsa bunu yapmaya hazırız 2015 yılı yeni bir yıl yeni bir dönüm yılıdır. 2012’de dönüm noktasını bekleyenler 2015’te dönüş başlamıştır. İlk haberini de buradan söylüyorum. Eğer “Kürdistan” ve ” özerklik” tam netleşirse AK PARTİNİN DAĞILACAĞINI şimdiden size söyleyeyim ve kaçacakları delik bulamayacaklar bu memlekette. Ve kurtulamayacaklar kaçmakla o Ak Partiyi yönetenlere söylüyorum bilhassa... Kaçacak delik bulamayacaklar, o Terör gibi gizlenecek yer arayacaklar fakat Başbakanın söylediği sözden söyleyeyim “onları inlerinden çıkaracağız” biz. Bu memlekette bu millete arkadan başka plan yapanlar bu memlekete bu insanlara ihanet yapanlar bir gün bu ihanetin bedelini görecekler. Bu milletin bir karış toprak vermeye tahammülü yoktur! Bu Ortadoğu Projesi rahmetli Muhsin Başkanı yiyen projedir. Önlerindeki engelleri kaldırmak için Muhsin Başkanı ortadan kaldırmışlardır. Çünkü bu memlekette hareket yapacak biri vardı o da Muhsin Başkandı. Bugünkü siyaset işgal altındadır. Amerika’nın işgali altındadır, İngiltere’nin işgali altındadır, maddenin işgali altındadır. Bir hareket yapacak durumda değillerdir. Avrupa durumunda; Avrupa ile Amerika ile eş hareket eden Türkiye, meydanlara geldiği zaman “mangalda kül bırakmıyor” konuştuğu zaman. Haçlıların yanına durup “ben Osmanlıyım” diyen utanmazlara ne diyeceksin?.. OSMANLI RUHU HAÇLILARIN KARŞISINDA DURANLARDIR.

Paralel devlet yapısı; Herkesin tanıdığı gazeteci ŞENER, açık oturumda sorulan soruya cevap veriyor. “Ne paralel yapısı, paralel yapıyı biz ürettik biz hükümete sunduk, paralel yapıyla ilgili hükümetin elinde done yoktu”. Bu memlekette ihanetin boyutu çok aştı çok. Ne imiş “Adanın hoşuna gitmiyormuş, Emniyet yapısı teröre göz açtırmıyormuş, KCK ‘ya göz açtırmıyormuş, okullara adamlar sokamıyorlarmış, okullarda yetişen çocukları dağa çıkaramıyorlarmış, bu teşkilatın bu hizmetin muhakkak bitmesi lazım”. Düğmeye basıyorlar bunlar da “uşak” Rizelilerin söylediği dilden söyleyeyim “uşak”... Uşak geldiler uşak gidecekler bir İktidar sahibi olamadılar. Belki biraz kaba ama Uşaktan Reis olmaz. Ne olacak bu milletin hali? Bu milletin tek kurtuluş çaresi var O da Hak ve Hakikat Partisi’dir. 1997’ de keşfettik bunu biz. Memleketin bozulacağını, Dünyanın bozulacağını, karışacağını çoğu basın mensupları bunun farkındadırlar bizde bunun için kendimizi hazırlamaya başladık ve bunu için biz varız işte. Suriye için varız, Irak için varız, Türkiye için varız, Dünya İslam Müslümanları için biz varız ve bu hareketi başlattık.

Ocak ayından sonra göreceksiniz Ak Parti çökecek ve seçimlerde 1. Parti olarak Hak ve Hakikat Partisi çıkacak. Şayet seçimler ertelenmezse, şayet bir harp çıkmazsa. Harp eninde sonunda çıkacak, çıkartacaklar. Zaten bizde bu dalganın içerisindeyiz Ortadoğu Projesinin içerisindeyiz. Yani Türkiye’yi ezmeye kalkacaklar ama bizi karşılarında bulacaklar. Ne Türkiye’nin askerine güveniyorum, ne siyasetine güveniyorum, Allah (cc) başka da kimseye güvenmiyorum! Yalnız da olsam hepsine karşı koyacak gücü kendimde buluyorum Allah (cc) izni ile. Bunu böyle bileler!

Ekonomi durumuna gelince; Türkiye ekonomisi güzel bir yerde var olan ülke gibi görünüyor. Halbuki Dursun GÜNEŞ’e sorduğunuz zaman, Türkiye Ekonomide de iflas etmiş. Nasıl iflas etmiş ? Türkiye satılmış, borç parayla kurulmuş mağaza gibi... Bugün bankaların %70’i yabancıların Yahudilerin. Erzurum’u gezin en güzel yerlerinde onlar oturuyorlar. Bütün Türkiye’yi dolaşın köşe noktaları ellerine almışlar ve bütün Türkiye askerini ellerine almış ( satılmış kişiye asker deniz zaten ) onlarla işlerini görüyorlar. Türkiye’nin bütün değerlerini ellerine almışlar, şu anda yabancı şirketler maden araması yapıyor 49 yıllığına Özelleştirme adı altında madenlerimize el koyuyorlar. Bir çok yeri tespit etmiş Türkiye’nin elinden almaya çalışırlar. Telekom, Petkim, büyük şirketler İsrail’in elinde. Zahirde halka karşı İsrail ile dövüşüyoruz ama alttan dostluğumuz çok muazzam bir hal.

Yolsuzluk davasına gelirsek; Yolsuzluk davası İran Projesidir. Evet, iyi duydunuz İran Projesi. Patriot’ların buraya gelmesi, İran’ karşı Türkiye’nin tavır alması. İran bu projeyi yapmış ve ajanlarını içeri sokmuş, bu paraya hasta olan insanları maddeye dayanamayan adamlara para vermiş, kamera yapmış, onlara birde hanımlar vermiş, kamera yapmış, daha o kamera filmleri meydana çıkmadı bu seçim üzeri çıkabilir de bomba patlayabilirde. Film almış bakın “Devletlerarası Savaş, İran ile Savaş nasıl olurmuş bunu görsün Türkiye” diye bu hale getirdi. Ve yıkma azminde. Ama Emniyetin bunda suçu ne ?... Hırsızı tutan Emniyetin bunda suçu ne? Devletin yanlış politikasından kaynaklanan bir olaydır. Satılmış insanların İran’a da satıldığının bir belgesidir bu yolsuzluk olayı. A’dan Z’ye diyorum, Erzurum’da buna dahil yolsuzluk zincirine takılmış, temiz bir belediyeyi ortaya koyamaz Ak Parti. Şu koltukta temizdir deyip şuraya koyamazlar, bütün kokuyor.

Onun için Hak ve Hakikat Partisi Şunu Yapacak! Anayasayı değiştirecek, ana temelleri Kuran’a göre Anayasayı şekillendirecek, Türkiye’nin mozaiğine göre güzel bir şekil alacak bozulmayacak, günde 99 tane kanun çıkarmayacak üst üste, Fenerbahçe’ye ayrı bir kanun, falancaya ayrı bir kanun, PKK’ya ayrı bir kanun, kendi adamına yarı bir kanun, fakire ayrı bir kanun yapmayacak! Koyduğu kanunun karşısında Reisi Cumhur da bir işçi de aynı statüde aynı durumda mahkeme görecek Fatih Sultan gibi.

İkincisi bu çarkın dönmesi dönebilmesi için; dokunulmazlıkları kaldıracak. Herkese dokunacak. Askerine de dokunacak, Bakanına da dokunacak, Reisi Cumhuruna da dokunacak, Başbakanına da dokunacak, her yolsuzluk yapan herkese dokunacak.

Üçüncüsü kısasa kısas getirecek! Kısasa Kısas! Öyle adamı vur dağa çık, gir içeri dışarı çık yok. Herkes kafasına sıkacağı silahı önce kafasına doğrultacak “ben kendimi vurabilir miyim?” diye düşünecek. Ve caydırıcı olacak. Biz adaleti kurduğumuz zaman bütün hapishane kapılarını açacağız. Dükkanları açık bırakacağız. Buyurun çalın bakalım. Alın bakalım çalın bakalım çalabilecekler mi? Hırsızlık yapın bakalım, yapabilecekler mi? Adaletsizlik yapın bakalım, yapabilecekler mi? Kesinlikle... Adalet bir Ruhtur. Bunlarda bu Ruh yok. Adalet bir Ruhtur insanların üzerine sindiği zaman, bereketli Ramazan gibi O Ruhun etkisi altında kalırlar, herkes adalete boyun eğer. İşte biz bu Adaleti getireceğiz ve memleketimizi Adaletle yöneteceğiz ve Dünyaya Işık tutacağız, Dünyaya Hakimiyet kuracağız. Allah (cc) izin fırsat verirse.

BASIN SORUSU: iktidar olursanız “ sarayla ilgi ne düşünüyorsunuz? Şuan Şırnak Cizre’de  Işid’le PKK arasında çatışma var, hükümetin cemaatleri dışlamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Şuanda zaten hükümet Ak Parti Cemaatlerin sırtında. Cemaatlerin Türkiye’deki oy oranı %30-35 Ak Partinin oy oranı da %30-35 yanlış yapıyor bunlar analizi. %26’sı oy kullanmamış. %20 CHP’nin olsa, %16 MHP’nin olsa, BDP %5. %3,5 %4 oyu yoktur BDP’nin. Geriye ne ne kaldı %30-35 oyu yoktur. Bunlarda cemaatlerin oyu, Cemaatler bundan nemalandığı için. Ortadoğu Projesi başkanının asıl vazifesi BOP vazifesi var Radikal İslam’a karşı mücadelesi var, Cemaatlere karşı. 2004 ‘ bunu kararlaştırmışları Mgk’da .

IŞİD meselesi, Kobani meselesi, Bdp ile Hizbullah’ın davası bir  bdp’nin zaten bölgede bütün Müslüman Kürtlere eziyet vermiştir. Hala onlara eziyet veriyor, onları vuruyor, onlardan bazı kimseleri bölgeden sürüyor. Van’da bin haneyi ve bir sürü köyü boşaltmış kimisi Van’a taşınmış, kimisi dışarılara göçe zorlamışlardır orayı “Ermeni Kürdistan”a hazırlamışlardır. Bu yeni olay değil ki... 683 tane olay olmuş,”Barış Süreci“ içerisinde Hizbullah’la faili ortada yok. Bir çocuk var ortada 17 yaşında onu da Hüda-Par yakalamış, bunun adını da Adalet koyuyorlar, bunun adını da “Barış Süreci” koyuyorlar. IŞİD Terör Örgütü diyenlere; Sana Terör Örgütü olur ama bana Terör Örgütü olmaz. Haçlılara karşı, Onlardan olmayan “Terör Örgütü” bana göre Terör Örgütü Değildir. IŞİD kendi Halkını Savunan bir Halk Hareketine Dönüşmüştür... Ülkesine İhanet edenlerin Hesabını Sormaya Çalışıyor...

Biz başkanlık sistemi getireceğiz böyle şatafata gerek yok diyoruz. Böyle şatafata gerek yok diyoruz ama oraya bir halifeyi düşünürseniz belki onun için bilmeyerek hazırlanmış bir saray olabilir. Ama biz israfın her türlüsüne karşıyız. Yanlış yanlış yanlış. Zaten son zamanlarda Ak Parti (akli) Melikini kaybetmiş, şaşırmış, ne yapacağından haberi yok...”

01.01.2015
ERZURUM
HAK VE HAKİKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI
DURSUN GÜNEŞ - Seyyid Muhammed Ali

 

   Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1742 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın