Başından beri İslamı kabul etmeyen Yahudi ve Hristiyanlar, her fırsatta İslama karşı Haçlı Seferleri düzenlemişler ve büyük katliamlar yapmışlardır. Bu katliamlarını sürdüren vahşi batı, katliamlara doymuyor.

Bismillahirrahmanirrahim

Elhamdülillahi Rabbil alemin. Esselatu vesselamu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi vesellim.

VAHŞİ BATI

Başından beri İslamı kabul etmeyen Yahudi ve Hristiyanlar, her fırsatta İslama karşı Haçlı Seferleri düzenlemişler ve büyük katliamlar yapmışlardır. Bu katliamlarını sürdüren vahşi batı, katliamlara doymuyor. Osmanlının dağılması ile beraber başsız kalan İslam alemini kuşatan FRANSA'NIN CEZAYİR İŞGALİ ve SOYKIRIMI
1830 yılında işgal ettiği Cezayir topraklarını, tam 132 yıl boyunca sömüren ve insanlık tarihinin en büyük soykırımlarından birini gerçekleştiren Fransa, Cezayir’in 1954 yılında bağımsızlık mücadelesinin başlatılması üzerine 1,5 milyon insanı katletti. Cezayir’in tüm yer altı ve yer üstü kaynaklarını gasp ederek zenginleşen Fransa, 1962 yılında bu topraklardan ayrılırken geriye
132 yıllık işgal sürecinde katlettiği 5 milyon masum insan ve harap olmuş bir ülke bıraktı. Bağımsızlık kazanıldığında 2 milyon insan toplama kamplarında bulunuyordu, yarım milyon insan komşu ülkelere sığınmıştı, ekonomi çökmüştü ve halkın % 80’i okuma-yazma bilmiyordu.
Yer : Cezayir
Tarih : 1830-1962
Fail : Fransa
Ölü Sayısı : 8 Yıllık Bağımsızlık Savaşında 1.5, 132 Yıllık İşgal Sürecinde 5 Milyon İnsan ve Fransa'nın Libya’ya müdahalesi:
“Sarkozy'nin içindeki, Libya acısını çıkarma amaçlı er geç gerçekleşecek müdahaledir. Kaddafi, bu dakikadan sonra Sarkozy'nin önü de egilse de Fransa yine de bombalayacak Libya'yı.” 
“İngiltere de müdahale etmek isteyecek ve aralarında yeni bir, yedi yıl savaşları vak'ası çıkacaktır. Umarım iki ülke de birbirine atom bombası atar.”
“ABD'nin taşeronluğunu yapan ülkenin saldırısıdır. ABD, ''Buna da sen saldır. Ben çok dikkat çektim. '' demiş olmalı. An itibariyle Fransa Libya'nın, çok sayıda askeri aracını ve tanklarını bombalamış bile.”
“ABD'nin taşeronluğu rolünü üstlenmemekte Fransa. Bu olay tamamen Avrupa'nın number one'ı olma sevdası içinde olmasından kaynaklanıyor Fransa'nın. Nasıl Amerika böyle olaylara burnunu sokarak kendini bir lider konumuna getirdi ise kibirli Fransızlar da aynı rolü, Avrupa ABD'si olmak içinde oynamaktadır.”
“Adına savaş denilen trajedide ne olacağı asla bilinemez! Seyirci de olsanız, oyuncu da olsanız birinci perdenin sonunu görüp göremeyeceğinizi merak edersiniz hep... İkinci perde bir olasılık, üçüncü perde umuttur! Gelecek ise, sadece bir varsayım...” 
“Bizzat ABD 'nin onayı ve izni alınarak, ABD liderliğinde başlamış harekattır. Fransa ve tüm Avrupa Birliği ülkeleri ABD'nin taşeronluğunu yapmaktadır. Ama bu sefer Irak’tan farklı olarak, petrol kuyularında Avrupa Birliği ülkeleri de büyük pay alacaktır. AB bir Hristiyan kulübüdür. Dolayısıyla bu hareket bildiğin '' HAÇLI SAVAŞI'' dır.” 
Her ne yaparsanız yapın, bu gerçekleri gizleyemezsiniz. Soruyorum kamu oyuna: “TERÖR KİM?" Biz, terörün her türüne karşıyız. Göründüğü üzere terör kendileri. Terörize eden yine kendileri. 
Müslüman halkı, bu teröre karşı birlik beraberlik içerisinde hareket etmeli ve bu terörün üstesinden gelmelidir. Bu yolda öldürülen şehitlerimize, Allah’tan rahmet diliyorum. İslam alemine Allah’tan sabır diliyorum ve İslam alemini birlik beraberliğe çağırıyorum. 
Allah'ın selamı üzerinize olsun.

Hak ve Hakikat Partisi
Genel Başkanı 
Sn. Dursun GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   454 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın