OYUN İÇİNDE OYUN

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
ELHAMDULİLLAHİ RABBİL ÂLEMİN. ES SELATU VESSELAMU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALİHİ VE SAHBİHİ ECMEIN

OYUN İÇİNDE OYUN

Ortadoğu projesi içerisinde AK Parti her ne kadar oyuncu görülse de, MHP, CHP, BDP ve basın el ele tutuşmuş, bu oyunun içinde rol almışlardır.Masonik çevreler bu partilere sızmış ve bu oyunun içerisine girerek, Türkiye'yi bu duruma getirdiler.
Oyun içinde oyuna giren AK parti, PKK ilişkileri çileden çıkmış, PKK örgütünün güdümüne girmiş, BDP ile derin bir bağ oluşturmuş, terör örgütü gibi davranmaya başlamıştır.
Akıl meliki bozulan Ak Parti, yeni bir arayış içerisinde. Paralel yapıdan da bir fayda olmadı, tutmadı. Şimdi ise Osmanlıyı kullanmaya başladı. Kendisini Osmanlı varisi görmeye, göstermeye başladı. Sanki bir oyuncunun, bir filimde iki rol oynadığı gibi. Ortadoğu projesi Eş Başkanı Tayyip Bey, Yeni Osmanlı dizisinde başoyuncusu.
Kuranı Kerim, bir taktik değil, taptıktır. Bir taklit değil, hakikattir. Bizim farkımız budur. Biz, farklı bir partiyiz. Olduğu gibi görünen, göründüğü gibi olan, Kuran motifine uyan bir partiyiz. Hak'tan gayrı bir gayesi olmayan, Hakkı üstün kılmak için yollara dizilen, Allah'ın taraftarlarıyız. Biz, Şahı Merdan'ın yavrularıyız. Biz, filim çevirmeye değil, biz tarih yazmaya geliyoruz. Biz, bazı partilerin oyun içerisinde olduklarını biliyoruz. Yukarıda yazdığımız gibi. MHP, Türkiye'nin omurilik partisi olamamış, menfaat, çıkar ilişkileri içerisinde milliyetçilik kimliğini de kaybetmiştir.
Artık oyun sona ermiştir. Perde kapanmak üzere. Sevgiler saygılar.

Hak ve Hakikat Partisi
GENEL BAŞKANI 
Sn. Dursun GÜNEŞ


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   903 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın