Ulvi davamızın ve savunduğumuz ideolojimizin, tüm Ümmete faydalı olacağı gibi tüm insanlığa ışık tutacak bir yapıda olduğu muhakkaktır

                                          DUYURU

Hak ve Hakikat Partisi (HAK PARTİ) olarak yakından takip ettiğimiz ülke gündemi ve komşu ülkeler ile ilgili sancılı gelişmelerin kaderini değiştirecek olan 25.Dönem Milletvekili seçimleridir. Yakında oluşacak olan olumsuz tablonun,durumun vahametine vakıf olan partimiz, Hakkın hitabını Halka duyurma mücadelesi ile yıllardır siyasetini  yapmaktadır.


Hak ve Hakikat Partisi 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak 25. Dönem Milletvekili seçimlerine katılamamaktadır.

Ulvi davamızın ve savunduğumuz ideolojimizin, tüm Ümmete faydalı olacağı gibi tüm insanlığa ışık tutacak bir yapıda olduğu muhakkaktır.

Ümmeti Muhammed'in yaşadığı bu çıkmazdan kurtulabilmesi,önde tutulması adına Birlik Beraberlik içerisinde siyasete yön vermeyi arzu etmekteyiz.


"Ey İman edenler!Allah'tan korkun, doğrularla beraber olun" ayeti celilesinin ışığında; Doğruluk, Adalet, Liyakat, Emanet, Ehliyet ilkelerini benimsemeyen Şerefimizi,Haysiyetimizi,İslam Kimliğimizi gizleyecek yok edecek hiçbir siyasi birlikteliğin, İltihakın ve İttifakın içerisinde olmayacağız.

Belirtmiş olduğumuz ilkeler doğrultusunda Siyasi Partiler ile 25.Dönem Milletvekili Seçimlerinde Siyasi Birliktelik, İltihak ve İttifak Yapabileceğimiz Tüm Kamuoyuna Duyurulur.

Yeter ki Birlik Beraberlik Olsun, Yeter ki Ümmet Önde Tutulsun.

Hak ve Hakikat Partisi
Genel Başkanı Dursun GÜNEŞ


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1064 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın