Türk Kamuoyunda kabul görmemiş, siyaset oyuncularının yeniden sahne alması, milleti yine ümitsizliğe sürükleyecek

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

BARAJ NASIL GEÇİLEBİLİR

   
   Partilerdeki kemikleşmeyi kaldırarak,  genç, dinamik, liyakatli insanların sahne almasıyla mümkün olabilir.

   Yıllardır siyaset sahnesinde rol almış, başarıya ulaşamamış, Türk Kamuoyunda kabul görmemiş, siyaset oyuncularının yeniden sahne alması, milleti yine ümitsizliğe sürükleyecek, Ak Parti karşısında bir alternatif göremediğinden Ehven-i Şer olarak yine Ak Parti’yi tercih edecektir.

   Hak ve Hakikat Partisi Milli ve Manevi değerlerini, vatanın bölünmez bütünlüğünü, şerefini, haysiyetini, ön planda tutabilecek, Milli Birlik ve beraberlik içerisinde oluşacak olan her türlü hareketin içerisinde yer alacağını kendisine vazife addeder.


   “Hep birlikte Allah'ın ipine (İslâm'a) sımsıkı yapışın; parçalanmayın. Allah'ın size olan nimetini hatırlayın: Hani siz birbirinize düşman kişiler idiniz de O, gönüllerinizi birleştirmişti ve O'nun nimeti sayesinde kardeş kimseler olmuştunuz. Yine siz bir ateş çukurunun tam kenarında iken oradan da sizi O kurtarmıştı. İşte Allah size âyetlerini böyle açıklar ki doğru yolu bulasınız”. (Ali İmran 103)

   Bu oluşuma lokomotif olacak liyakatli, ilkeli, donanımlı, onurlu, şerefli, yolunu yürüyebilecek bir yeni kurtarıcıya ihtiyaç var.

   Çözüm süreci safsatasını, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğü içerisinde ayrılığa düşmeden, kardeşlik ve vatandaşlık ilkelerine uygun çözmek, Türkiye’yi sürüklendiği bataklıktan kurtarmak. Bu doğrultuda çıkacak olan her türlü savaşlara karşı İslam kimliğini gizlemeden Hakkı haykırabilen öz vatan evlatlarının görev alması ile ünsiyet bulur.

Sevgiler Saygılar

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı
Şair - Yazar Dursun GÜNEŞPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1129 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın