Başımızın üzerinde bir İsrail ve kesinlikle Siyonist bir Kürdistan istemiyoruz. Bizler bu yolda hilafeti getireceğiz. Şam’a da Bağdat’a da ulaşıp İslam birliği getireceğiz. Hilafetin düştüğü yerden kalkması gerektiğini düşünüyoruz

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Erzurum Bağımsız Milletvekili adayı sayın Dursun Güneş Umre Ziyareti dönüşü ayağının tozuyla geldiği Erzurum'da çalışmalarına başladı.

Seçim öncesi umre ziyareti yapan Güneş 7Mayıs itibari ile Erzurum’a geldi.

Tebrizkapı mevkiinde bulunan seçim bürosunu ziyaret eden Güneş, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Mevcut hükümetin muhafazakâr kimlikten uzaklaşarak kuruluş çizgisinden kaydığını dile getiren Güneş sözlerine şöyle devam etti;

“Partimizin Erzurum il açılışından da hatırlayacağınız üzere o gün söylediklerimizin arkasında duruyoruz. Kirli siyaset içerisine girip hiç bozulmadık. Dua ve tebliğ metodu ile yolumuza devam edip mevcut hal üstü bir siyaset yapıyoruz. Yapılanları kabul etmiyoruz, mevcut siyaseti beğenmiyoruz ve bu gidişe bir dur demek istiyoruz. İslami birlik ve beraberlik oluşumu içerisinde çalışıyoruz.
Biz gidişatın nereye gideceğinin farkındayız. Birileri gömlek değiştirmiş olabilir. Birileri haçlı saflarına girmiş olabilir. Birileri akşam Müslüman yatıp sabah Kafir olarak uyanmış olabilir.

Ama Allah’a hamd olsun ki, bizler çizgimizi hiç bozmadık. Allah uğrunda nizam ve intizam kurulana kadar mücadelemiz devam edecektir. Bu yolculuğunun sonu yeni bir çağ açarak nizamı oluşturmak olacaktır. Bunu yaparken hiç yılmadan, korkmadan üzerimize düşen vazifeyi yapacağız ve insanımızı bilinçlendireceğiz. Yapılan yanlışlardan geri dönmeye çalışacağız.

Başımızın üzerinde bir İsrail ve kesinlikle Siyonist bir Kürdistan istemiyoruz.

Bizler bu yolda hilafeti getireceğiz. Şam’a da Bağdat’a da ulaşıp İslam birliği getireceğiz. Hilafetin düştüğü yerden kalkması gerektiğini düşünüyoruz.

Param parça olan İslam âlemi, yutulmaya müsait olmuş ve haçlıların eline düşmüştür. Paramparça olmuş İslam âleminin bütün kaynakları haçlıların elinde sermaye olmuş durumda. Onlardan sömürdüklerini yine onlara karşı saldırı ve parçalama amaçlı kullanır hale gelmişler.

Biz kesinlikle haçlılara karşıyız ve haçlıların karşısındayız ve bu yapılan siyaseti kabul etmiyoruz.

Bunları esir almışlar. Dünya bunların kanlarına girmiş ve dünyanın esiri olmuşlar.

Ama bizleri hiç kimse ve hiçbir dünya metaı esir alamayacaktır. Bizler ancak Allah’a esir oluruz. Bizler müstakim yolda devam edecek ve hak uğruna mücadeleye devam edeceğiz inşallah.

Devletimizin öz kaynakları bu millete yeter. Bizler kendi kaynaklarımıza sahip çıkacak ve ülkemizi hak ettiği yere ulaştıracağız inşallah” dedi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   680 kez okundu

Yorumlar

siyaset     09/05/2015 20:09

Erzurum Erzurum halkı dadaşları ben dursun güneş hz lerini 17 yıldır tanıyorum lütfen gelin iy düşünün oyunuzu verin zarar etmez kar edersiniz
Misafir - köksal