Hak ve Hakikat Lideri, İslam Aleminin Ruhani Lideri, Mü'minlerin Emiri Seyyid Muhammed Ali, katıldığı televizyon programında Hz. Mehdi Resul Hakkındaki görüşlerini açıkladı

Hak ve Hakikat Lideri, İslam Aleminin Ruhani Lideri, Mü'minlerin Emiri Seyyid Muhammed Ali, katıldığı televizyon programında Hz. Mehdi Resul Hakkındaki görüşlerini açıkladı.
Erzurum Bağımsız Milletvekili Adayı Sayın Dursun GÜNEŞ aynı zamanda Hak Aşığı Şair ve Yazar olarak 17 esere imza atmış bir kişilikle İrşad vazifesini her alanda her ortamda devam ettiriyor.
Hak Aşığı Tasavvuf Alimi Olan Dursun GÜNEŞ'in Mana Pirleri tarafından verilmiş olan ismi ise "Muhammed Ali" dir. Dursun GÜNEŞ Ehlibeyt soyundan olduğu için "SEYYİD" ünvanı ile anılmaktadır.
Kaleme aldığı eserlerinde Dursun GÜNEŞ - Seyyid Muhammed Ali ismini kullanmaktadır.
Mana aleminin derinliklerinde yılların verdiği tecrübe ve tefekkür ile ledün ilminin ışığında,vahyin ışığında, Hakkın ilhamıyla kaleme aldığı kitabını ve bu minval üzere olan görüşlerini açıklayan GÜNEŞ, yine gündemi sarsacak ve bilinmeyenleri ortaya koyacak doyumsuz bir program ile izleyicinin karşısına çıktı.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1035 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın