Ebu Cehil’in yapmadıklarını yapıyorsunuz. Ebu Cehilden daha dehşet ileridesiniz

"İslam Aleminin Ruhani Lideri, Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı, Erzurum Bağımsız Milletvekili Adayı sayın Dursun GÜNEŞ 20 Mayıs tarihinde Erzurum Yerel Televizyonu Kanal 25 ekranlarında halka hitap etti.

Fahri Kainat Efendimiz aleme rahmet olarak yaratılmıştır.” Allah’ı zikredenler için benim Resulum örnektir.”
Bu insanlara ne olduysa nasıl dejenere olduysa gömlek değiştirdiler.
Bu zihniyet Papa’ya “Kutsi Penah Hoşgeldin” dedi.
Bu zihniyet; “Hz Muhammed (sav) guru kibire düşmüştür, biz Ak Parti olarak başörtüsünü getirdik guru kibir yapmadık” dedi. Sizler daha guru kibirin ne olduğunu bilmiyorsunuz. Siz İslamı anlamamışsınız. Evvele İslam dersi alması lazım, bir insanlık dersi alması lazım. Birilerinin bunlara ders vermesi lazım.
Kuran elinde dolaşan bu zihniyet; Laik Anayasasını Mısır’a götürmüş Müslüman Cumhurbaşkanına sunmuştur.
Kuran başka siz başka! Sözleriniz Müslümanların sözüne benziyor ama yaptıklarınız, Ebu Cehil’in yapmadıklarını yapıyorsunuz. Ebu cehilden daha dehşet ileridesiniz.
Bu zihniyet kandil’in gölgesinde seçime girmiştir.
Bu zihniyet Apo’yu halka günahsız saf olarak halka takdim etmiştir.
Bu zihniyet Hocefendi’yi Cemaatini bu milletin öz evladını Terör olarak ilan etmiştir.
Bu zihniyetin lambalarının karardığını yani siyasetin bittiğini görüyorum.
Allahu Teala buyuruyor. Allahın hükmü il hükmetmeyenler kafirlerdir, fasıklardır.
Şu Dursun GÜNEŞ’İ hakikatten geri çeviremez hiç kimse, susturamaz da, Dursun GÜNEŞ oraya çıktığı zaman Kuran ile çıkacak ve Allahu Tealanın Halifesi olarak Allahın halifeliğini temsil edecek İslamı temsil edecek hakkı temsil edecek adaleti temsil edecek doğruları söyleyecek yalakaların sahtekarların karşısında olacak onların hepsine de yeterim size de yeterim.
Bu gidişat bir ayrıştırmanın gidişatıdır. Küfür nasıl bir millet ise, İslamda bir millet olma eğilimine gitmiştir. Kabul etsinler kabul etmesinler zaman bunu zorlamaya başlamıştır. Hak ile batılın ayrışma çizgisine geliyoruz. Üçüncü dünya harbinin çıkacağını ayrışmanın gerçekleşeceğini görüyorum.
Allah bize kafi’dir demişim, sırtımı Allah’a dayamışım. Bu zihniyeti kıracağıma da inanıyorum mesele oraya Milletvekili olup para kazanmak köşe dönmek değil. Benim bir davam var! Çürümüş İslam’ı hayata geçirmek, özünden kopmuş insanları özüne taşımak, yozlaşmış İslam’ı, taklidi imanı, hakikatine ulaştırmaktır. Bizim görevimiz İRŞAD’dır. İrşad deyince postun üzerinde oturup el öptürmek değildir. İşte zulme karşı durmak en büyük İrşaddır. Malıyla canıyla Allah yolunda mücadele etmektir. Allahın izni kuvveti ile bizde Kuran’ın Anayasasını anlatmaya çalışacağız. Böyle er gibi erkek gibi. Biz O Meclise de yeteriz buradaki Milletvekillerine de yeteriz. Milletvekili olarak Erzurumada yeteriz inşallah. Biz bu laik zinciri kıracağız ve İslami Anayasa ortaya koyacağız. Dokunulmazlıkları kaldıracağız, Adaletsizlikleri kaldıracağız bu memleket kimsenin çiftliği değil. Kimse bu memleketi istediği gibi satamayacak. Kimse bu memleketi istediği gibi parselleyemeyecek. Parsellendi bu memleket. Bu memleket satıldı. Bizim derdimiz var. Allah’ı dert edinenler bunu ancak anlar. Davayı dava edinenler bunu ancak anlar kalbinde iman olan insan bu Müslümanların ne halde olduğunu anlar. Dünya kan ağlarken Türkiye kimin yanında duruyor. Türkiye kime hizmet ediyor Türk hükümeti. Kimin borazanını çalıyor."
şeklinde konuşarak siyasete yeni bir rota çizdi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1008 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın