Ak Parti Müslüman'ım deme hakkına sahip değildir!

Hak ve Hakikat Lideri Erzurum Bağımsız Milletvekili Adayı sayın Dursun GÜNEŞ 25 Mayıs tarihinde Kanal 25 ekranlarında, eleştirilerin ve gerçeklerin dozunu artırdı.
"
Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN “Güneydoğu gitti” diyor. Ben soruyorum.
Sayın Cumhurbaşkanı Güneydoğu neden gitti? Kim götürdü? kim buna vesile oldu? Taviz veren kim? bu hale getiren kim? Birde çıkmış hiç suya sabuna dokunmamış gibi konuşuyorsunuz. Kim Apo’yu Türkiye’ye servis yaptı, kim PKK’yı Türkiye’ye servis yapıyor? “Barış” adı altında “Açılım” adı altında kim bu tezgahı kurdu? Senin asıl görevin ne? Sen bunu bir açıklasana halkımıza tekrarından. Ben Ortadoğu Projesi Eş Başkanıyım de. Ortadoğu Projesi neyi içeriyor senin buradaki vazifen ne? Bu “Kürt Açılımı”nın içeriği ne? Erkek gibi çıkıp ortaya söylesenize. 
Temelde İslami inançlar çok kuvvetli geliyor. Ak parti cephesinde İslami inançlar kayboldu, ama temel noktada.... tabi gelin ortaya koyalım alimleri getirsinler müftüleri getirsinler kadıları getirsinler profesörleri getirsinler ortaya koyalım AK PARTİ Bugün Müslümanım deme hakkına sahip değildir esasına baktığınızda. Mecbur başka türlü oy alma imkanı yoktur. Biz buna iki yüzlülük diyoruz. Bunu daha da genişletebilirsin. İki yüzlü diyebilirsin, Münafık diyebilirsin, Fasık diyebilirsiniz bunu daha genişletebilirsiniz. Yani olaylar yapılanlar ortada. Bu yaşantı içerisinde bu gidiş içerisinde bir Ak Partili idarecisi ben Müslümanım demesi ancak onun tayfasına anlatabilir. Bize Müslümanım anlatma şansı yoktur. Bunlar suçlama değil olanı söylemek suçlama değil."
diyerek sözlerine devam etti.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   997 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın