1 KASİM MİLLETVEKİLİ SEÇİMİ

Hak ve Hakikat Partisi Olarak, 1 KASİM 2015 Tarihinde yapilacak Milletvekili secimlerine katilmadigimizi, Siyasi Partiler ile İttifak icinde bulunmadığımızı Kamuoyuyla Paylasmıs bulunmaktayız.

Ülkemizin ve Komsu Ülkelerin icinde bulunduğu bunalimli kaos ortamı ve perde arkasındaki gelismeler masaya yatirilip incelendiğinde Tercih noktasında cok fazla secenek olmadığı, Mecburiyetin hasıl olduğu bir Secim Dönemi yaşamaktayız.

Adalet ve Kalkınma Partisi, Halkın Partisidir, ''Bizim Evladimiz'' sayılacak kadar Hakkaniyetli davranmakta olduğumuzun bilincindeyiz.Hiçbir Şer Camianın, Partilerin,Muhalefetin Cezalandirmasına Müsaade etmeyecek kadar sahip cikacagimiz gercektir.
AK PARTİ'ye verilecek olan mükafat ve yanlısları karsisindaki ikaz yalnızca Bizim elimizden olmalıdır düşüncesiyle davranışlarımız gayet net olarak beyan edilmektedir.

Bu Bağlamda Ülkemizi CHP, BDP misyonuna Teslim etmemek adına, Hak ve Hakikat Partisi Olarak, 1KASİM 2015 Pazar Gunu Yapılacak Milletvekili Secimlerinde ADALET ve KALKİNMA PARTİSİNİ Destekleyeceğimizi Kamuoyuna Bildiririz.

Ayrıca, Cumhurbaşkanı Sayın ERDOGAN Beye ''Despot'' dediği icin 1Yıl Hapis Cezası alan Manevi Liderimiz Dursun GUNES'in olgun ve seksi kisiligi ile alinan bu kararın Nafsani degilde Hakkaniyet ve Vicdan dahilinde olduğunun göstergesidir.

Hak ve Hakikat Partisi ''HAK'' olarak ortaya çıkmış bir Partidir. Asla Kişisel Menfaatlerin, Siyasi yaptirimlarin, dikta'nın odagi olmamistir. Hak Parti Doğrunun ve Hakkın yanındadır. Hak Parti Adalet ve Kalkınma Partisi ile bir Olmayan Tek Basına Hakkın ipine sarilan bir Partidir. Siyasi söylemlerimiz AK Parti'nin Dogrusuna Dogru Yanlışına Yanlış diyecegimizi Tüm Kamuoyunun bilmesini isteriz. 


Saygılarımızla

HAK ve HAKİKAT PARTİSİPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1217 kez okundu

Yorumlar

oyalama     20/11/2015 21:31

milleti oyalama,kendini boyalama ne maksattasınız bilinmez bocalama.iilk geldiğin günden beri takip ederim devriş geldin seyyid oldunaczdin fakirdin ne oldun? seksi kişilik sana yakışırmı? sen hangi misyonun adamısın be adam!!!!
Misafir - ali ihsan