Seyyid Muhammed Ali’nin meydana indiğini Ümmet-i Muhammedin duymasını istedim. Artık, Allahu Teala üzerini açılmış meydana salmıştır. Herkesin bundan haberi olması gerekir

SEYYİD MUHAMMED ALİ’NİN YOL HARİTASI

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Elhamdulillahi rabbil alemin vesselatu vesselamu ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ve ecmain.

Allah’ın Selamı Üzerinize Olsun.

Kıymetli Müslümanlar, kıymetli kardeşlerim.

3- 4 senedir siyasetten elini çeken Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı, bu zaman içinde halvetle, riyazetle, erbainle, Hak ile olmakla gününü geçirmektedir. Bunun için; hiç kimse, Seyyid Muhammed Ali’nin yol haritasını anlayamamıştır.

Seyyid Muhammed Ali’nin yol haritasını bugün açıklamayı uygun gördüm. Seyyid Muhammed Ali, bundan sonra dört hal üzere meydanlara inecektir.

Birincisi siyaset: Siyaseti, Hazreti Kuran-ı Kerim olacaktır. Yani Allah’ın (cc) siyasetini, Resulullah’ın (sav) siyasetini yapacaktır.

İkincisi İlm-i Kelam: yani ilmi irfan olacaktır. Bütün sorulara cevap olacaktır.

Üçüncüsü Cihat: Cihat meydanımız olacaktır.

Dördüncüsü Aşk: Aşk Devranımız olacaktır. Bütün bunları yaparken Aşk-ı şevk ile yapacaktır.

Bu, şuna benzer. Hz Muhammed’in (sav) Cebrail (as) ile buluşması gibidir. Muhammed Ali artık Vahye tabidir. İlahi nurun ışığında yolunu yürüyüp, menziline erişecektir. Allah’tan (cc) bir an gafil olmayacağını ümit ediyorum. Hep beraber nelerin olacağını, nelerin yaşanacağını göreceğiz. Bu hal üzere Seyyid Muhammed Ali’nin çıkışı, Ümmeti Muhammed için bir rahmettir, berekettir, bir dönüş noktasıdır. Hak ile batılın ayrılışıdır. Hak geldi batıl yok oldu. Batıl zaten yok olmaya mahkûmdur. Allahu Teala cümlemizi selamet yurduna eriştirsin. Şimdiden fazla bir şey konuşmayı uygun görmüyorum. Allahu Teala bizi bu rotadan ayırmasın. Bu hal üzere; Seyyid Muhammed Ali’nin meydana indiğini Ümmet-i Muhammedin duymasını istedim. Artık, Allahu Teala üzerini açılmış meydana salmıştır. Bu hal üzere olduğumuzu Ümmet-i Muhammedin bilmesi gerekir.

Biz her konuda hazırız, sizleri bekliyoruz.

Allah’ın Selamı Üzerinize Olsun.


SEYYİD MUHAMMED ALİ

15 Temmuz 2016/ ANKARA

 

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1453 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın