Bu korkaklar başımızda iken, bir takım bela ve musibetlere maruz kalacağımız muhakkaktır

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Elhamdulillahi rabbil alemin vesselatu vesselamu ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ve sellim.

15 TEMMUZ BASİRETSİZLİĞİ

Havadan, karadan, denizden korunan Türkiye.  Ne basiretsizliktir ki; İstanbul, Ankara, yani Başkent korunamamış. Genel Kurmay, Emniyet birimleri ve sair Kurumlar teslim alınmış, hiç kimsenin haberi olmamış.

Büyük Türkiye’ye bu yakışmıyor. Neden sonra TRT’den haber, “bu bir darbedir.” Pardon darbedir. Darbe sözcüğü AKP’yi çil gibi dağıtmış, herkes saklanacak bir delik aramış, neyse ki, korkulan olmamış. Telefonlardan bazı sesler yükselmeye başladı. Kurtuluşu, halka sığınmakta buldular ve halkı meydanlara çağırdılar. Halk Ak Parti’nin imdadına yetişti. Darbeyi püskürttü ama korku dinmedi. Devletin, bu kadar kolluk kuvveti, Emniyeti olduğu halde bir güven bunalımı içerisinde olan Başkomutan ve ekibi, evinde, cenaze merasiminde dahi halka şöyle sesleniyor; “buraya kadar yaptıklarınıza teşekkürler, durmak yok, meydanlardan çekilmek yok. Meydanları boş bırakmayacağız, size güveniyoruz.” (Recep Tayyip ERDOĞAN)

Biz bu yola çıktığımızda şunu söyledik. ‘Allah (cc) bize Kâfi’dir.’ Her beşer ölmeye yok olmaya mahkûmdur. Ancak Baki olan Allah’tır (cc). Hak ve Hakikat Partisi böyle bir kuvvete sahiptir. Allah (cc) devleti dilediğine verir, dilediğinden geri alır, dilediğini aziz, dilediğini de zelil kılar.

Evet, darbe başarısız olmuştur. Fakat bu, davanın bittiği anlamına gelmez. Ortada bir haksızlık bir zulüm var! Bu da göz ardı edilmemelidir.

Biz, darbenin her türlüsüne karşıyız. Nerden gelirse gelsin. Allahu Teala milletimize zeval vermesin.

Bu korkaklar başımızda iken, bir takım bela ve musibetlere maruz kalacağımız muhakkaktır.

Milletimizi ayık olmaya ferasetli olmaya çağırıyorum.

Milletimin Başı Sağolsun.

Sevgiler Saygılar


Seyyid Muhammed Ali

17 Temmuz 2016 / ANKARA

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2322 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın