“Demokrasi Şehidi, Demokrasi Gazisi” olmaz!

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla


Demokratik Laik Devlet Anlayışı, Dinsiz bir devletin Demokrasi anlayışıdır.

Allahu Teâlâ Kur-an’ı kerimde söyle buyuruyor:

- “Allah'ın indirdiği Kitap ile aralarında hükmet, Allah'ın sana indirdiği Kuran'ın bir kısmından seni vazgeçirmelerinden sakın, heveslerine uyma; eğer yüz çevirirlerse bil ki, Allah bir kısım günahları yüzünden onları cezalandırmak istiyor. İnsanların çoğu gerçekten fasıktırlar.”

- “Cahiliye devri hükmünü mü istiyorlar? Yakinen bilen bir millet için Allah'tan daha iyi hüküm veren hükümranlığı olan kim vardır?”

- “Ey İnananlar! Yahudileri ve hıristiyanları dost edinmeyin, onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onlara dost olursa o da onlardandır. Allah zulmeden kimseleri doğru yola eriştirmez.”

- “Kalblerinde hastalık bulunanların :" Bize bir felaket gelmesinden korkuyoruz" diyerek, onların arasına koşuştuklarını görürsün. Umulur ki Allah, bir fetih ihsan eder veya katından bir emir (iş) getirir de içlerinde gizlediklerine pişman olurlar.”(Maide Suresi 49-52)

Demokratik Laik Devlet Anlayışı

Beşeri sistemin, Allah’ın şeriat kanunlarına karşı dinsiz bir devlet anlayışı...

Demokratik laik devlet anlayışının içerisinde, her neresinde olursanız olun, dinsiz bir devletin üyesisiniz. Demokrasiyi savunan laik devletin, laik imamları gibi... Onun için hiçbir saygınlığınız yoktur. Çünkü “Tağut Sistemi”ni kabul etmişsiniz.

Ey İhvan-ı Din! İmamlar bu haldeyken, insanımızın demokrasiyi savunması cehaletten kaynaklanmaktadır. “Demokrasi Şehidi, Demokrasi Gazisi” olmaz! Ancak vatan için Şehit olur. Tevhit dini için Şehit olur. İstiklal ve İstikbali için Şehit olur. O da; Allah’a inanlar içindir. İman ehline şahadet vardır. İmansızlara narı cehennemdir. Şunu da belirtmek gerekir; laiklerin cenaze namazı kılınmaz!

Ey İhvan-ı Din! Laikler bunu biliyor ama ne yazık ki, siz bunu bilemiyorsunuz. Vatan için tuttuğunuz nöbete bir diyecek yok. Demokrasi için nöbet tutarsanız, iş değişir.

 Laikler iş başındayken; Tayyip Bey ve Refah’lılar laik demokrasiye karşıydılar. Şimdi ise; nasıl, laik demokrasiyi savunur hale geldiniz, anlamış değilim... Herhalde, Tayyip Bey elbisesini değiştirdiği zaman, sizde değiştirmişsiniz. Hadi hayırlısı olsun.

Bari Ehl-i Beyte Kılıç çekmeyin Yezidiler gibi...

Allah’ın Selamı Üzerinize Olsun.


Seyyid Muhammed Ali

13 Ağustos 2016 - Ankara

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1485 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın