“Seni Sigaya Çeken Bir Molla Kasım Gelir” Bunu Unutma!

Yazı Dizisi

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla

İmam Mehdi Savaşı 2

Şu anda Mecliste dört parti var. Dördünün de birbirinden ne farkı var? İçlerinde İslam’ı temsil eden bir parti var mı? Takiyyecilikle Müslümanlık olmaz. Müslüman demek; Kur-an demek. Kur-an demek; Müslüman demek, insan demek, güzel huy güzel ahlaklı, erdemli insan demek. Meclis aritmetiğine bakın kimi kimle çarparsanız çarpın aynı sonuç çıkar. Ahlaken sıfırlanmış, bunların savunulacak hiçbir tarafları yoktur, çünkü bunlardan her şey beklenir. Yakında foyaları meydana çıkar. Hep beraber görüp seyredeceğiz. Gördüklerinize, duyduklarınıza inanamayacaksınız. Ahlaken sıfırlanmış bir toplum içerisindeyiz. Cahiliye devrinde bile bu kadar ahlaksızlık olmamıştır belki de...

İmam Mehdi, güven ortamı bozulduğu zaman, İslami akideler bir bir ortadan kalktığı zaman, kâfirlik aşikâre söylendiği savunulduğu zaman, insanlar ahlaken sıfıra vurduğu zaman, adaletin ortadan kalkıp yerine zulüm dolduğu zaman, ateşlerin yanıp yükseldiği zaman, Müslümanların başsız olduğu zaman O baş gösterir. O zalimlere karşı mazlumların yanında olur. Kâfir Haçlılara karşı, ezilmiş İslam’ın yanında olur. Adaleti savunur. Laikliğe karşı, adaleti savunur. Yozlaşmış İslam’a karşı, Hazreti Kur-an’ı ve Sünneti Seniyyeyi savunur. İlm-i Kelam olarak karşılarına dikilir. Kısacası, bozulan dünya düzenini yeniden nizama intizama sokar.

İmam Mehdi deyince sadece savaşlar aklınıza gelmesin. Her alanda cehaletle savaşı var. O bütün insanların hayırlısıdır. O, bu vazifelerini aşama aşama yapar. Bugün cahiliye devrindeyiz, İslam içinde kaybolmuş. Her şey mubah olmuş sanki insanlar rahatlıkla yalan konuşuyorlar. Birbirilerine iftira atıyorlar, birbirilerini karalıyorlar. Domuz gibi, namusunu kıskanmıyorlar. Zina işliyor, faiz yiyorlar. Rüşvetsiz kapı açamıyorlar. Yolsuzlukların önünü alamıyorlar. Her türlü menhuşat serbest, doğruluk hariç. İşte Allah (cc) bize söyle buyuruyor; “Ey iman edenler, Allah’tan korkun doğrularla beraber olun.” İşte bunu bulamıyoruz. Bu resmi, bu kimliği insanlara gösterdiğimiz zaman bizden kaçıyorlar. Durum bu. Bunu için de; doğruları söylediğimiz için,  halk ile hısım - akraba, ana-baba, kardeş ile savaş halindeyiz.

Biz, Fethullah ve Cemaati ile hiç yan yana gelmedik. Bir kazana girmedik. Hep karşı karşıya geldik, birbirimize zarar verdik. Bizi kimler yan yana getiriyor bilemiyorum. Biz hep adaletten yana doğruları söylüyoruz. Doğruluk bizim şiarımızdır. Çünkü biz, Hak ve Hakikat Partisi’yiz. Bizi bu siyasetle karıştırmayın. Bizi kutlu dava ile özdeşleştirin. Biz, Hakkı-Hakikati temsil ediyoruz. Allah (cc) bize dost olarak yeter. Oynanan oyunları görüyoruz. Allah’ın (cc) izniyle onların oyunlarını bozacağız. Onlara bağ vuracağız. Allah’tan (cc) daha kuvvetli bağ kim vurabilir? Yahudi ve nasaraları dost edinenler, dostsuz kalacaklar. Allah’ın mülkünde bir yardımcı bulamayacaklar.

Ey İhvan-ı Din! Şafak söktü. Allah’ın Kılıcı, Hz. Halid’in ordusuna karışmak istemez misiniz? Allah’ın dininin yeryüzüne hâkim olmasını istemez misiniz? Dökülen bu kanın hesabını, Haçlı Ordusuna sormak istemez misiniz? Adaletle dolu bir dünya istemez misiniz? Allah’ın (cc) tarafı olmak istemez misiniz?

Devletin, milletin mal varlığına el koyması ahlaki değil. Devlet eşkıya değil. Devlet, hak ve hukuku kollamakla, gözetmekle sorumludur. Devlet, hak ve hukuku tanımayan bir gangster zorba olamaz. Devlet, güvenilir en son mercidir. Milletin, devlete, hukuka güveni olmazsa, o devlette güvensizlik baş gösterir. Herkes suç işlemeye müsaittir. Milleti koruyup kollamak devlete aittir. Her suçlu suçunun cezasını görmeli, suçsuz insanlara suç yüklemek gayrı ahlakidir. Kabul edilemez!

Bir devlet intikam hırsıyla hareket edemez. Bir taraftan; bölücü Terör Örgütünü hapisten çıkartıp meclise alacaksın, siyasi hak tanıyacaksın, diğer yandan; “Terör Örgütü Fetö”ye yardım ediyormuş diye elini kolunu bağlayacaksın, memurluğuna son vereceksin, kanlı terörmüş gibi bütün mal varlığına el koyacaksın. Terörü Lanetliyoruz. Onlara isteğin cezayı ver ama masum mütedeyyin insanlara dokunma! En büyük yardımı sen yaptın Teröre! Hala yapmaktasın! Allah’tan (cc) kork! Masum insanlara dokunma! Halkını öldüren Esad’dan ne farkın var?

Bütün işlerini yasalar çerçevesinde yapmanı tavsiye ederim. Halk sana %52 oy verdi diye, “ben yaptım, ben tövbe ettim oldu” deme hakkına sahip değilsin!

Milletin malına, işine dokunma! Suçlu olanın cezasını ver.

Sen bir, Başbakan iki; “Fetö’yü anlayamadım yardım ettim” diyorsun da, halk neden günahkâr? Neden suçlu? Aklını başına al! “Seni sigaya çeken bir Molla Kasım gelir” bunu unutma!

Allah’ın Selamı Üzerinize Olsun.

 

Seyyid Muhammed Ali

15 Ağustos 2016 - AnkaraPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2014 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın