Tayyip Bey, Geldiği Yeri Korumaya Çalışıyor, Halifeliğini İlan Ediyor

Yazı Dizisi

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla

İmam Mehdi Savaşları - 4

Gündemdeki İmam Mehdi Tartışmaları

İşi ehline sormalı, hastayı doktora götürmeli, baytarlar hayvandan anlarlar. Bu iş tasavvuf işidir. Meseleyi Tasavvufa sormazlar, gider İlahiyatçılara sorarlar, ilgisi olmayan kimselere sorarlar, dolma suyla değirmen çalıştırmaya çalışırlar. Bakıyorum, bilgisi olmadığı halde çamdan kavaktan konuşuyor, milletimizi aydınlatma yerine karartıyorlar, yanlış bilgi sunuyorlar. Hakikat ile yüzleşmek istemiyorlar. Ben, hiç kimseyle tartışmak istemiyorum. Sizlere, tüm kamuoyuna, meseleyi tüm detaylarıyla anlatıyorum.

Bütün Tarikatlar kendilerinden bekledikleri için iltifat etmiyorlar. Halk ise İmamlara takılıyor. İmamlar ise siyasete bağlı, O’nun hutbesini okuyor, tasavvufa geçit vermiyor. Onun için bu meseleyi sadece ehli biliyor, ehli olmayan bilmiyor.

Gökyüzü ne kadar açık parlak. Arş-ı Ala’yı, Hz. Allah (cc) istiva etmiş, Arş’ın üzerinde Hükümran ise;

Arz’ın üzerinde de Hz. İmam Mehdi O kadar Hükümrandır. Allahu Teala’nın Arz’ının Halifesi’dir. Enbiya ile Evliya ile etrafı çevrilidir. Hz. Allah’ın (cc) nazarında cereyan eder.

  Basın yayın organları, devletin baskısı altında olduğu için, bizi haber edemezler.

Bu olayların içinde baş olmak var, Tayyip bey, geldiği yeri korumaya çalışıyor, Halifeliğini ilan ediyor. Öbür adam da; “sen yanlış yapıyorsun, bu taht’a ben daha layığım” diyor baş kaldırıyor. Her bir parti bunun için çalışıyor.

Hak ve Hakikat Partisi de ümmet için çalışıyor. Bizde diyoruz ki; sizler bu işi yapamadınız, yapamıyorsunuz. Biz daha iyisini yaparız.

Çünkü bizler; akıl ve mantığın üzerinde ilahi vahiy ışığında yürüyoruz. Kaos yaratanların İslami değerlere sahip olmadıklarını biliyor, kan içip kan kusuyorlar. İlhamlarını Allah’tan (cc) değil de; Washington’dan alıyor. Aynı nefesi alıyor soluyorlar. Birlik beraberliklerini bozuyor, kafa kafaya getiriyor. Yahudi ve Nasaraları dost edinenlere Lanet Olsun. Zaten Lanet halkası boyunlarına geçmiş durumda.  Ne var ki, bu Ülkeye yazık oluyor. Bu olanlar, bu Ülkeye yakışmıyor. Bu Ülkenin evlatları Yahudi ve Nasaralara sığınamaz. Papa’ya “bizim Kutsi Penah’ımızsın” diyemez! Diyenler günahına katlanacaklar. Laik Demokrat Cumhurbaşkanı Halife. Hayırlı Olsun. Elbette her şeyi edip eyleyen var. “Hayrın içinde şer, şerrin içinde hayır vardır siz bilemezsiniz.” Muhakkak, üstün gelecek olan Hak’tır. Gazanız mübarek olsun.

Allah (cc) sonumuzu hayırlara getirsin. “Ne istedin de vermedik, neden bunu böyle yaptın Fetö.” "Temizlik adına bir hareket yapıldı, o da yanlış anlaşıldı." “Benim mahremime girdi bu alçaklar, temizlik nasıl olurmuş ben size gösteririm, bunların inlerine gireceğiz.”

Güneş doğdu Rahmetini bekleyin.

Bizim Merhametimiz gadabımızı geçti.

Hiç evhama kapılmayın. Atılan taşlara aldırmayın Faziletindendir.

Yeraltı kaynaklarımızdan ne kadar istifade edebiliyoruz. Maneviyatımızdan ne kadar istifade edebiliyoruz. Biri dünyaya açılan kapı, biri manaya açılan kapı. Maneviyatı bozuk insanlar şeriat kapısını açamamış. Tarikat, Hakikat, Marifete geçmemiş insanlar. Kabuklarını kıramadıkları gibi, özlerini de yok etmiş.

Kusura Bakmayın...

“Andolsun ki, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yarattık. Onların kalbleri vardır, fakat onunla gerçeği anlamazlar. Gözleri vardır, fakat onlarla görmezler. Kulakları vardır, fakat onlarla işitmezler. İşte bunlar hayvanlar gibidirler. Hatta daha da (sapıktırlar) aşağıdırlar. Bunlar da gafillerin ta kendileridir.” (Araf Suresi 179)


Seyyid Muhammed Ali

16 Ağustos 2016 - AnkaraPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1828 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın