Umarım aklınızı başınıza devşirirsiniz, her zaman insana şans yardım etmez!

Yazı Dizisi

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim,

Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyum

İmam Mehdi Savaşları – 13

“Allah'ın âyetlerini inkâr edenler için çetin bir azap vardır. Allah çok güçlüdür, intikamını alır.” (Ali İmran Suresi  4)

Resulü Ekrem (sav) şöyle buyurdu: “Talikan’a yazık oldu. Şüphesiz Allah Teala’nın orada altın ve gümüş olmayan hazineleri vardır. Orada Allah’ı hakkıyla tanıyan bilen erler vardır. Onlar ahir zaman Mehdi’sinin yardımcılarıdır.” (Kitab-ül Burhan Fi Alameti-il Mehdiyy-il Ahir Zaman, s. 59)

Ahir Zaman alametleri zuhur ederken, Hz. İmam Mehdi ve arkadaşları belirlenmeye başladı.

Hz. Mehdi’nin taban yapısını oluşturan gruplar; Taliban, El- Kaide mücahitleri. İkincisi, Muhammed Bağdadi, IŞİD örgütü içerisinde bir grup, üçüncü olarak da Hz. Said Nursi’ni şakirtleri. Said Nursi’ye göre “Ahir zamanda gelecek olan İmam Mehdi, Risale-i Nur üzerine devleti idare edecek, birinci derecede yardımcıları bizim şakirtlerimiz (talebelerimiz-ihvanımız) olacak” buyurmaktadır.

Tefekkür ettim. Çünkü bunlar; doktor, hâkim ve sair akademik kadro. Şöyle bir hitap işittim. “Zaman kendin hazırlar, sen bilemezsin.”

“Biz O’na yeryüzünde bir iktidar hazırladık ve O’na her şeyi bir sebeple verdik.”

“Derken bir sebebi ta'kıb etti.” (Kehf Suresi 84-85)

Gördüğünüz gibi, hayırda şer, şerde hayır vardır bilemezsiniz.

Endişeye mahal yok. Olaylara Haçlı gözüyle bakmayın. Olaylara Müslüman gözüyle bakın. Şeriat-Kur-an-Sünnetullah gözüyle bakın. Cihad, Mü’minlere farzdır. Bu minval üzere Cihad edenler Mücahittir, Ölenler ise Şehittir.

Her taraf toz duman, göz gözü görmüyor. Kimse ne yaptığını bilmiyor. Bir saltanat uğruna nice yiğitler şehit oluyor. 700 Güvenlik Gücü şehidimiz, 2000 gazimiz var. Nereye gidiyor bu gidiş, kimse kestiremiyor. Biz baştan söyledik ‘dünya kabul değiştiriyor.’ Bediüzzaman’ın dediği gibi; ‘zaman, zamanın sahibi İmam Mehdi Resule hazırlıyor.’

“Onlar Allah’ın nurunu ağızlarıyla söndürmek istiyorlar, Allah ise, o kafirler istemese de nurunu tamamlayacaktır.” (Araf Suresi 32)

Nur sahibi Allah’tır (cc), dilediği kuluna nurundan nur verir, O’nu karanlıklar içerinden aydınlığa çıkarır, O’nu bir gecede tamamlar.

Kukla Hükümetler; Devletlerini, Ağa Babalarına göre yönetmek zorundadır. Eğer “Üst Akıl” Teröre Terör görev vermişse kuklanın oynamaktan başka çaresi yoktur. Görünen o ki; bir oyun içerisindeyiz. Bu oyuna seyirci mi kalacağız?

Bu beladan nasıl kurtulmalıyız. Terör her gün can alıyor. Sadece can almıyor, Terör bize dört koldan saldırıyor.

1-      İstiklalimize

2-      İstikbalimize

3-      İmanımıza

4-      Vatanımıza – Canımıza

Bu beladan nasıl kurtulmalıyız. Bütün dünya bu “Üst Akıl”ın elinde.

Her kim Terördür, Terör olmayı kabul etmişse; Ölüm Fermanını boynuna asması gerekir. İhanetin bedeli ölümdür. Her kim, Devletine, Milletine ihanet etmişse, ölüm fermanını boynuna takmış demektir.

Terörü popüler hale getirenler, cezaevinden çıkarıp Meclise getirenler, Terörü affedenler, Terörü palazlandıranlar, Terörü; Kürt halkımızın temsilcisi olarak lanse edenler, Teröre yardım ve yataklık yapanlar, Terörü besleyenler İhanet Suçu ile Cezalandırılmalıdır.

Kısasa kısas muhakkak kanun olmalı, kanunların caydırıcılığı olmalıdır. Adalet sağlanarak “eş taksimat” yapılmalıdır. Bütün vatandaşlarımız Hak Huzurunda Eşittir.

Evvela bunu yapacak Hükümet olmalı. “Üst Akıl”dan emir alanlar, kanun yapamaz. Adaletli olamaz, Terörü temizleyemez. Teröre hizmet eden, Teröre tesir edemez! Kendinizi kandırmayın, Milleti kandırmayın! Açık oynayın; SİZ KİMSİNİZ?

Ne kadar rahatsınız. Ne kadar can gidiyor, siz ne kadar rahatsınız. “Fetö Terör Örgütü”ne gösterdiğin tepkiyi, Ermeni Terör Örgütü PKK’ya karşı, YPG/YPJ’ye karşı göstermediniz. Barzani ile “dost” oldunuz. Allah aşkına, bu dostluk size nereden geliyor?  Umarım aklınızı başınıza devşirirsiniz, her zaman insana şans yardım etmez!

Bu asil Millet sizlere ne kadar değer verirken, bu Millete İhanet Etmeyin!

Müttefik Dostlarınızdan belli kime hizmet ettiğiniz…


Hak ve Hakikat Partisi

Seyyid Muhammed Ali

27 Ağustos 2016 – Ankara

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2500 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın