Hakk’ı arıyorsanız bu kapıyı çalmanız gerekir. Hakikat Şehrine bu kapıdan girilir. Bu kapının bekçisi Seyyid Muhammed Ali’dir

Yazı Dizisi                           

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 17

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim.

Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum

Siz Allah’a sığınırsanız Allah size Hakkı Batıldan ayırt edecek bir feraset verir ve size çıkış yollarını gösterir.

DAİŞ Şam Bağdat İlam Devleti kurduğu için hedef haline geldi. Laik Haçlı zihniyete göre; “Eğer Laik değilsen Terörsün.” Asıl Terör olan/olanlar; ABD-AB Terör estiriyor, Müslümanlara, Müslüman gibi yaşama hakkı tanımıyor, Evrensel Din İslam kabul edilmiyor ve İslam’ın büyümesinden, yayılmasından korkuyorlar. İslam’ı yok etmeye çalışıyorlar. İslami Örgütler onlara karşı “Terör” sayılıyor. Bir Millet sayılan Kâfirler topyekûn bu topraklarda bu Örgütlere karşı savaşıyorlar.

Bölgede İsrail’i kutsallaştırmaya çalışıyorlar. Bunların “Kutsi Penahları” da böyle istiyor. Papayı “Kutsi Penah” olarak kabul edenler o yolda ilerliyor. Takdir Türk Milletinindir! Ya Kutsi Penah Papa’nın peşinden gidecekler, ya da yola girecek Kutsi Penah Hz. Muhammed Mustafa’yı (sav) bilecek.

“Allah’a sığınırsanız Allah size Hakkı Batıldan ayırt edecek bir feraset nuru verir.” (Enfal Suresi 29)

Bu Dünya, bu zihniyetle, bu felaketlerden kurtulamaz. Üzerlerine lanet yağmuru yağıyor. Bu kadar insan zelil-sefil oluyor, bu kadar insan ölüyor, yaralanıyor, yok oluyor…

 

Nideyim hey dostlar deliyim deli
Afaki alemde yer bulamadım
Künyemde okunur veliyim veli
Kendime münasip yar bulamadım

İnna fetehnanın hükmün okudum
Deccallara karşı bir ordu kurdum
Bellidir vatanım bellidir yurdum
Aradım gönlümde zar bulamadım

Arif olan her çileye katlanır
Emir gelir bütün ordu toplanır
Ali Haydar bir tevhide saklanır
Zikrullahtan yüce kar bulamadım


Peki, IŞİD giderse bölge kime kalacak? Rusya’ya mı, ABD’ye mi, YPG’ye mi, Barzani’ye mi, İran-Hizbullah’a mı, Türkiye’ye mi, Siyonist İsrail’e mi? Bölge Mezopotamya – Arzı Mev’ud Kutsal Topraklar. Siz kimlerle yaşamak istersiniz? Komşunuzun kim olmasını istesiniz? Ermeni Terör Örgütü PKK mı?

Türkiye burada belirleyici rol oynamalıdır. Ne işi var ABD’nin bu topraklarda, Adana İncirlik’te? Ne işi var Haçlıların bu topraklarda? Bu terörün, bu topraklardan, toptan temizlenmesi lazım. Bunlar Türkiye’ye hayır getirmez, bunlardan hayır beklenmez.

“Mü'minler, mü'minleri bırakıp da kâfirleri dost edinmesin. Onları dost edinenler, Allah’dan ilişiği kesilmiş olur.” (Ali İmran Suresi 28)

Doğrusu mü’minler kardeştir. Sizden olmayanı dost edinmeyin.

“Sizin dostunuz önce Allah, sonra peygamberi, sonra namaza devam eden ve Allah'ın emirlerine boyun eğerek zekat veren mü'minlerdir” (Maide Suresi 55)

“Ve her kim Allah'a, peygamberine ve iman edenlere dost olursa, şüphe yok ki, ancak Allah'tan yana olanlar üstün geleceklerdir.” (Maide Suresi 56)

İnsanın iki yakası vardır. Birinden Rusya tutar, diğerinden ABD tutarsa gerisini siz düşünün ne olur.

Kardeşlerim! Hak ve Hakikat Partisi, Hakk’ın Partisi’dir. Hakk’ı arıyorsanız bu kapıyı çalmanız gerekir. Hakikat Şehrine bu kapıdan girilir. Bu kapının bekçisi Seyyid Muhammed Ali’dir. Bu yapının üzerine daha bir yapı inşa edilmemiş, Hak ve Hakikat Partisi Allah Bize Kafi…

 

Hak ve Hakikat Partisi

Seyyid Muhammed Ali

30 Ağustos 2016 - Ankara

 

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2010 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın