“Büyük Türkiye”, küçülüyor mu?

Yazı Dizisi                   

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 19

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum

Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ne anlama geliyor. ABD, Türkiye ile birlikte; kökeni, Suriyeli Arap ve Türkmenlerden oluşan, “eğit – donat, cepheye sür” askeri birlikleri. Türkiye bunları kullanıyor bunların arkasında duruyor. ABD'nin desteğiyle Türkiye, Kuzey Irak Kürt bölgesinde PKK unsurlarından olan Kürtleri, “eğit - donat cepheye sür” Terörü, Terör ile beraber çalışıyor, Terörün arkasında duruyor. İki tarafta kendi ürünleri. Müttefik devletler; PKK - PYD - YPG/YPJ Terör Örgütlerinin bölgeye hâkim olmasını istiyor.  ABD büyük şeytan, burada ikili oynuyor. Türkiye’yi köşeye sıkıştırıyor ve “benim dediklerimi yapmazsan etrafını çeviririm nefes dahi alamazsın” diyor. Şu anda Irak ve Suriye cephemiz, “müttefik dostlarımız” sayesinde Terör Örgütleri tarafında çevrilmiş durumdayız. Yani kuşatılmışız ve bu harp devam ediyor. Mecliste bulunan Terörün siyası kolu ise; ayrı bir havada terörün propagandasını yürütüyor, tehditler savuruyor. Çamur Siyaset, Terör karşısında suskun, “Büyük Türkiye” küçülüyor mu yoksa?

ABD’nin emriyle Kayseri Komanda Taburunu, Kerkük petrolünü koruma amaçlı Kerkük’e gönderen Türkiye, ikinci teskerenin çıkarılması için meclise baskı yapan Türkiye, “Büyük Kürdistan”ı kuran Türkiye, Kürdistan bölgesinde PKK'yı eğit-donat yetiştiren Türkiye, bugün “Ortadoğu Projesini” tamamlamaya çalışıyor…

İşte bizim rahatsızlığımız, bu projenin hayata geçirilmesidir ve bu projenin taşeronu ise Türkiye’dir. Bütün siyasi aktörler bundan sorumludur.

Herkesin bir hesabı varsa Allahu Teala’nında (cc) bir hesabı var. Hak ve Hakikat Partisi,  Hz. Allah’ın Hesabıdır. O’nun kur-an’daki ifadesi şudur.

“Ey İnananlar! Yahudileri ve hıristiyanları dost olarak benimsemeyin, onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onlara dost olursa o da onlardandır. Allah zulmeden kimseleri doğru yola eriştirmez.” (Maide Suresi 51)
“Kalblerinde hastalık olanların, "Bize bir felaket gelmesinden korkuyoruz" diyerek onlara koştuğunu görürsün. Olur ki Allah bir zafer verir veya katından bir emir getirir de kalblerinde gizlediklerine içleri yananlara dönerler.” (Maide Suresi 52)

 

Hak ve Hakikat Partisi

Sayın Dursun GÜNEŞ -  Seyyid Muhammed Ali

31 Ağustos 2016 - Ankara

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1830 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın