KERAMET

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA BAŞLARIM

ELHEMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN ESSALATU VESSELAMU ALA SEYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALİHİ VE VESELİM VE SELAMUN ALEL MURSELİN.

İMAM MEHDİ SAVAŞLARI -20
KERAMET HAKINDA
İsra süresi ayet /70. And olsun ki, biz insanoğullarını şerefli kıldık, onların karada ve denizde gezmesini sağladık, temiz şeylerle onları rızıklandırdık, yaratıklarımızın pek çoğundan üstün kıldık.*
Mürşidi kâmilden keramet isterler. Kulda keramet aranmaz keramet Allah'tandır (cc) ışık yandığı yeri aydınlatır eğer birisi aydınlatılmak istenirse Rabbi Teâlâ onu aydınlatır ona hiç bilmediği gayb haberlerinden haber verir. Masala köşkte dalkavuklar dolaşıyor onların temizlenmesi lazım. Ordu düzensiz ordu bir düzene girmesi lazım. Orduyu teftiş yapacak birileri lazım. TANRIVERDİ PAŞA GİBİ . Başbakan olacak adam adam gibi adam olması lazım. Ne boyu uzun nede kısa. Reçber hangi öküz iyi koşulur bilir. Takva sahibi insanlar Kemalat nuru ile insanı seyredebilir insanı keşfedebilir kuru kavağın dibinde gölgelik aranmaz.
Ey insanoğlu! Malum ola ki Allah (cc) insanoğluna dört göz vermiştir. İkisi zahire bakar ikisi ise manaya bakar senin nere baktığına bağlı. Dünyaya bakıyorsan mana gözün kör demektir ve ancak zahire göre değer verebilirsin mana gözü ile bakarsan ancak insanın fıtratını bilirsin ona göre değer verirsin. Ölüm kaçınılmaz ama ne zaman geleceğini bilemezsin. Yokuş çıkmak her daim zordur. Ölüm korkusu insanı takvaya götürür, takva insanı hakka yaklaştırır, hak nuru ile insanı kuşatır, feraset sahibi yapar kul Allahuteala’nın nuru ile bakar. Hiç gören ile görmeyen bir olurumu. Peki, bilmediğin bir mesele hakkında neden tartışıyorsun, yanlış yapıyorsun, bilen ile bilmeyen bir olur mu. Biz siyasetçiyiz, siyasetçiyiz diye gözümüz kör değil ya! Kimin hangi yolda gittiğini fevkalade görüyoruz, insanları uyarıyoruz, fikir veriyoruz. "Din nasihattır din nasihattir. Sizin en hayırlınız ahlakça en güzel olanınızdır." Elmas sarrafın elinde değer kazanır, gözü köre ayna tutmak boşuna.
Bizim oralarda (Bayburt'ta) Dede Paşa diye Kâmil Mükemmil bir zat vardı. Ekrem OCAKLİ Milletvekili, Dede Paşayı görmeye gelir. Hal hatır etikten sonra Dede Paşa şöyle der: "Menderes'e söyle yanındaki dalkavukları uzaklaştırsın eğer eğer söz dinlemez onları uzaklaştırmazsa sen istifa et gel." Bunun üzerine Ekrem OCAKLI istifa dilekçesini yazar Adnan MENDERES'in yanına gider ve şöyle der: "Paşamın selamı var yanındaki dalkavukları uzaklaştırsın eğer uzaklaştırmasa sen istifa et gel dedi." Menderes biraz "gülümsemiş" geçiştirmiş bir zaman sonra Ocaklı, Menderes'in yanına gitmiş daha önce arz ettiğiği durumu sormuş. Menderes "gülümseyerek" cevap vermiş. Geçiştirdiğini anlayınca istifa dilekçesini çıkarmış masanın üstüne koymuş ve Allaha ısmarladık etmiş ve peşinden ihtilal olmuş. 400 milletvekilini ne yapacaksın ABD güdümünden kurtulup uysallaşacakmışın yoksa daha da hırçınlaşacak mısın? Keskin sirke küpüne zarar verir.
"Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedu enne muhammenden resulullah ve lailaheillahu esmaul Hüsna" kim bu kelimeyi şahadeti getirirse Müslüman-dır ve dinde kardeştirler Müslüman Müslümana zulüm etmez."
Ey insanlar! şimdi Hak ve Hakikat zamanıdır. Hakkı bırakıpta batıla tapmayın, hak geldi batıl zay-ı oldu.
15-81. De ki: "Hak geldi, batıl ortadan kalkmaya mahkûmdur. “sizleri Hak ve Hakikate davet ediyoruz. Allah'ın selamı üzerinize olsun sevgi ve saygılar.

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ
SEYYİD MUHAMMED ALİ
3 Eylül 2016 - İstanbulPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1573 kez okundu

Yorumlar

Amerika     09/09/2016 22:10

Şu Haçlılardan İtilaf devletlerine satılmış iki yüzlü münafık Türklerden kurtulalım başka bir şey istemiyorum
Misafir - serdar ok