HALEBİSTAN - 2

Yazı Dizisi                 

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 21

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum

HALEBİSTAN

Maceraperest! Henüz “üstünlük” sağlayamadın, boşaltılmış bölgeye gittin yerleştin, Suriye bataklığına saplandın. Terörün ortasında kaldın. Bu canlar senin değil mi? Bunun sorumlusu sen değil misin? Süleyman Şah Türbesinin yerini kime bıraktın? YPG/PYD’ye koridor açan sen değil misin? Suriye halkına yaptığın bunca zulümden sonra bölgeyi tamamen ele al. Halep’i yeniden imar et Suriye halkına, şu Halep olmazsa tüm kazanımların boşa gider.  Suriye’de savaşın durmasını istiyorsanız, Halep’i HALEBİSTAN DEVLETİ olarak ilan et.

Suriye üç bölgeye ayrılmak durumunda olmaya mecbur olmuştur. Halep’ten sonra; Kobani Kürt Bölgesi, Şam-Arap Bölgesi, olarak üç ayrı Devlet olmak zorundadır.

Kuzey Irak’ta, ‘Türkmenlerin hakları korunmak şartıyla’ Eyalet olarak kabul edilebilir.

Kurmuş olduğunuz Kürdistan, Eyalet olmaktan çıkarılırsa; bölge halkına haksızlık edilmiş olur. Etnik kimlik temizliği yapar İsrail orada Müslümanları barındırmaz. Herkesi yurdundan yuvasından atar, şimdi olduğu gibi…

Türkmenlerin çoğu Ülkesini, Yurdunu terk etmiş, soykırım yapabilirler. Bölgenin hassasiyetine göre yeniden şekillenmesi gerekiyor. Orada Türkmenler – Kürtler beraber yaşamak zorundadır. Bölgeyi yaşanmaz hale sokarsanız, savaşları sonlandıramazsınız.

Yeryüzünü kana boyayan caniler; bütün bölgeyi “Kürdistan” olarak isterler. İsrail’i yaşatmak için; “diğerlerinin ölmesi lazım, ya bizimlesin ya da Terörsün”

Bölgede Mezopotamya kuruluşa; Türkiye, Araplardan sonra hâkimiyetini kaybeder. Ve Türkiye, kendi eliyle “Ölüm Fermanı’nı hazırlamış olur. Her ne pahasına olursa olsun, Türkiye toprak bütünlüğüne sahip çıkmalıdır. Ve bölgede ağırlığını ortaya koymak zorundadır.

Eğer korkak davranır bu ateşten kaçarsanız, ateş sizi yakar ve helak olursunuz. Türkiye, bölgeyi elinde tutmak zorundadır. Bu ateşin içerisine düştü, bunu tamamlaması gerekir. İkinci bir alternatifi yok, bu ateş Türkiye’nin lehine dönene kadar. Ondan sonra bölge halkı ve Türkiye rahat eder.

Mesele, bataklıkları kurutmak, Terörü temizlemek ise; Kuzey Irak, Kandil neden 15 yıldır temizlenmedi? Neden Teröre ödül verildi? Bunun bir tek sebebi var. Ağa Babalarınız müsaade vermedi. O zaman siz Suriye’de nasıl bir başarı düşünüyorsunuz?

Sizin vazifeniz; IŞİD’i temizlemek, Kürtlere dokunamazsınız ve siz bu işi yapamazsınız! Çünkü buna; Yürek ister, Cesaret ister, Azim ister, Kararlılık İster…

Bu iş ancak, Hak ve Hakikat Partisi’nin işidir. Nöbet değişmeye hazıl ol!

Allah’ın Selamı Üzerinize Olsun.

 

Hak ve Hakikat Partisi

Seyyid Muhammed Ali

07 Eylül 2016 - Ankara

 

 

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1220 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın