İslamdan sonra Kafir oldunuz! Kafirlerin safına geçtiniz.

Yazı Dizisi

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 23

Cemaatler

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum

"Allah'a karşı yalan söyleyen ve doğruyu da kendisine geldiği vakit yalanlayan kimseden daha zalim (haksız) kim olabilir? Kafirlerin yeri cehennemde değil midir?" (Zümer Suresi 32) 
"Doğruyu getiren ve onu tasdik edenlere gelince, işte onlar, Allah'tan korkanlardır."(Zümer Suresi 33)

"Onlara, Rablerinin katında ne dilerlerse vardır. işte O, güzel davrananların mükafatıdır." (Zümer Suresi 34)

"Çünkü Allah, onların önceden yaptıklarının en kötüsünü bile silip bağışlayacak ve yapmakta oldukları güzel amellerin en güzeline göre mükafatlarını kendilerine verecektir." (Zümer Suresi 35)

"Allah, kuluna kafi değil midir? Durmuşlar da seni O'ndan başkalarıyla korkutuyorlar. Her kimi Allah şaşırtırsa, artık ona hidayet edecek yoktur. Her kime de Allah hidayet verirse onu da şaşırtacak yoktur. Allah, intikam sahibi, çok güçlü değil midir?" (Zümer Suresi 36-37)

"Hakimiyet kayıtsız şartsız Allah'ındır (cc). Allah'ın (cc) hakimiyetinin üzerine hakimiyet kurmaya çalışanlar. Allah'ı (cc) inkar eden her bir zorbayı biz nasıl küçültmüşüz, nasıl helak etmişiz. biz Firavun'un hanedanı nasıl suda boğup helak etmişiz."

Fil Suresi

1. Rabbin fil sahiplerine neler etti, görmedin mi? 
2. Onların kötü planlarını boşa çıkarmadı mı? 
3. Onların üstüne ebâbil kuşlarını gönderdi. 
4. O kuşlar, onların üzerlerine pişkin tuğladan yapılmış (siccil) taşlar atıyordu.
5. Böylece Allah onları yenilip çiğnenmiş ekine çevirdi.

"De ki; Allah bize Kafii"dir.

Kalkmışlar, Cemaatleri, Tarikatleri yok etmeye çalışıyorar. 11 Eylül Harekatı devam diyor. Radikal İslam'a karşı savaş, 28 şubatın devamı, Gülen Cemati ve Cemaatlerin Tarikatlerin bitirilmesi. Nedir bu kepazelik? Sizler tarihten hiç ders almadınız mı? Yahudi ve Nasaraların emri altında, Müslümanlara zulmeder oldunuz. İslamdan sonra Kafir oldunuz! Kafirlerin safına geçtiniz. Kafirlerin safında İslam'a karşı laikliği savunur hale geldiniz. ingilize şövalye oldunuz. Allah'ın (cc) hakimiyetini unuttunuz, Diyanete talimat verdiniz.

Diyanet İşlei Başkanı Mehmet Görmez NTV'de Oğuz Haksever'in sorularını cevaplarken Cemaatler hakkında bir soru yöneltiliyor cevap ise; "Bana dediler ki, Tarikatları ve cemaatleri bitirip yok edelim, dedim olmaz."
- O zaman devletleştirelim. -"Olmaz diyerek cevap verdim"

Görmez,diğer cemaatlerin FETÖ'den ayrı tutulması gerektiğini ifade ederek "Temmuzdan sonra en büyük endişem bu sürecin fitneye dönüşmesi."Fitne adam öldürmekten beterdir, bu fitneden biri bu ihanet üzerinden, bütün yapıları aynı kategoriye koymamak lazım. Türkiye'de Cemaatlerin büyük kısmının geleneği vardır. Tamamını aynı kategoride değerlendirmek doğru değildir, aynı hataya düşmemeleri için her birinin "Öz Eleştiri" yapması gerekir.

Cematlerden kurtulmak için hep aynı yol önerdi. Yasaklamak yada Devletleştirmek. ikisi de doğru değildir. Doğru olan; İslam'ın ana yolundan sapmamaları için şeffaf olmaları, Liyakat ve Sadakat esaslarına bağlı kalmalarını sağlayacak bir mekanizmanın oluşturulması. Bununla beraber, kendilerinde "İç Disiplin" kurmalarını sağlamak.

Bunun üzerine Diyanet Şurası oluşturdular. Cumhurbaşkanı makamında açılışını yaptılar. Orada birer konuşma yaptılar. Ve Cemaatleri masaya yatırdılar, bundaki murat, bazı Cemaatleri kılıfına uydurup vurmaktır. Firavun soyu, Nemrut soyu, Deccalı doğurmuş. Tağut düzeni kurmuş. Korku İmparatorluğu kurmaya çalışıyor karşısında durandan da intikam alıyor. Yol arkadaşlarına sorun, ne oldular. Yazarlar, çizerler, Hakimler, Savcılar ne oldular. Bertaraf oldular. Terör ilan edildiler. Kim bunlar kim? Obama'nın çocukları mı? At izi it izine karışmış anlaşılmıyor.

Bu Haramzadeler kolları sıvadı.
“Ey peygamber! Allah'tan kork, kâfirlere ve münafıklara itaat etme. Muhakkak ki Allah her şeyi bilir, hüküm ve hikmet sahibidir. Rabbinden sana ne vahyediliyorsa onun ardınca git. Muhakkak ki Allah ne yaparsanız haberdardır. Allah'a güven, vekil olarak Allah kâfi’dir.” (Ahzap Suresi 1-2-3)

Kıblesi şaşmış bu insanlar; Allah'ı (cc), Hak ve Hakikati göremez hale gelmişler. Batılı Hakk'ın üzerine tercih etmişler. Hakk'ı ayaklar altına almışlar ve çiğnemişler. İki yüzlü bu caniler şan-şöhret, saltanat uğruna; kan üzerinden, Vatan üzerinden pazarlık etmiş, bu Vatana İhanet Etmişler. Herkesin bir hesabı varsa, Allah'ın (cc) da elbette bir hesabı var.

Allah'ı (cc) bilenlere selam olsun.

Hak ve Hakikat Partisi 
Seyyid Muhammed Ali

08 Eylül 2016 - AnkaraPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1369 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın