Büyük Fitne Deccal

Yazı Dizisi                 

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 28

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum

Büyük Fitne Deccal

Dört Halife zamanında fitne baş göstermeye başladı. Sonrasında önü daha alınamadı. Peş peşe Halifeler Şehit edildi.

Osmanlı’nın son döneminde benzer hataya düşüldü. Bu fitne devam etti ve nihayetinde bu duruma geldi. 15 Temmuzda Türkiye iç savaşın eşiğinden döndü. Korkarım ki; fitne yayıldı. Bu iktidar fitne üretiyor, insanları  “Terör olmaya zorluyor” kanun tanımıyor, kanun hükmünde kararname çıkartıyor insanlık dışı suç işliyor, insanları kendisine düşman ediyor.

“FETÖ Terör Örgütü” bu iktidarın bir ürünüdür. Bir hesaplaşma, bir intikam hırsı davranışı neticesi, tahrik etmiş, onları darbe teşebbüsüne sevk etmiştir.

Güneydoğu’da oynadığı oyun açık ve nettir. Bu haramzadeler şimdiki Hükümet gibi kukla Hükümet. Bunu çok açık Suriye’de dış politikalarında görebiliyoruz. Neden konuşanlar hep içeride? Neden sansür var? Kirli çamaşırların üzerinin açılmasını istemiyorlar. Bu basın hep senden yanaydı korkak! Korkuyorsun. Ateşten korkuyorsun. Ateşe atılmaktan korkuyorsun. Kirli çamaşırların meydana çıkmasından korkuyorsun ve Hak ve Hakikat Partisi’nin meydanlara çıkmasından, basına çıkmasından, haber yapılmasından korkuyorsun, sansür uyguluyorsun. Ateşten ne kadar korkup kaçarsan ateş o kadar üzerine gelir.

Devletin işi Adaleti sağlamak, kanunları uygulamaktır. Devlet “kanun tanımıyorum” derse Millet de Devleti tanımaz… Demeyecek misin “ABD’nin oyununa geldik, Suriye’yi mahvettik, Türkiye’yi felakete sürükledik, bizi kurtarın bizi kurtarın” demeyecek misin? Avrupa’ya söyleyip buraya getirdiğin gibi.

Bu oyun ne kadar çirkin bir oyun. Sen hala bu oyunu “yalan dolan” ile yürütmeye çalışıyorsun. “Ölmedim ayaktayım” demeye çalışıyorsun. Farkında değilsin, parçalara ayrılıyorsun dağılıyorsun. Halk nezdinde itibarın kalmadı. Ehveni şer diyerek sana oy veriyorlar. Oyların %15e düştü.

Hak geliyor, Hak gelince batılın ne önü ne de arkadaşı kalır. MHP Gemisi karaya oturdu. Barajın altında kalabilir. Hak Parti 1. veya 2. parti olabilir. Ufukta koalisyon görünüyor.

“Allah devleti dilediğine verir, dilediğini aziz dilediğiniz zelil sefil eder.” Saddam’ın, Kaddafi’nin sonları iyi olmadı, zelil sefil oldular.

Allahu Teala bu aziz Millete zeval vermesin. Adil Hükümdarlar, idareciler nasip eylesin. Nöbet değişim zamanı yaklaştı. İstesen de istemesen de Yüze Allah Azimüşşan’ın takdiri, Hak ve Hakikat Partisi.

Dağlar sedalanır er sedasından
Mardin kalesinin fethi görülür
Ümmet kurtaracak arz belasından
Doğu Türkistan’da Mehdi görülür

Arifibillah bak sedası var
Bağında açılmış çok lalesi var
Açılan güllerin çok âlâsı var
Esmaül Hüsnada Hâdî görülür

Eğer saki isen içir badeyi
Daima zikreyle bari Huda’yi
İsteme dünyada sakın maddeyi
Dolandığın yerde Bedî görülür

Ali’ye söylerler Zülfikar takın
Kıyamet kopacak yakındır yakın
Zaman fitnesinden kendini sakın
Alemi ervahta adi görülür

 

Hak ve Hakikat Partisi

Seyyid Muhammed Ali

12 Eylül 2016 - Ankara

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1427 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın