Seher Vakti / Hak ve Hakikat Partisi geliyor!


Yazı Dizisi                 

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 29

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum


Seher Vakti

 

“Gerçekten biz sana apaçık bir fetih verdik.” (Fetih Suresi 1.ayet)

Mü’minun Suresi

1 - Gerçekten müminler kurtuluşa ermiştir,

2 - Onlar ki, namazlarında huşû içindedirler,

3 - Onlar ki, boş ve yararsız şeylerden yüz çevirirler,

4 - Onlar ki, zekat (vazifelerini) yerine getirirler,

5 - Ve onlar ki, iffetlerini korurlar,

6 - Ancak eşleri ve ellerinin sahip olduğu (cariyeleri) hariç. (Bunlarla ilişkilerinden dolayı) kınanmış değillerdir.

7 - Şu halde, kim bunun ötesine gitmeyi isterse, işte bunlar, haddi aşan kimselerdir.

8 - Yine onlar ki, emanetlerine ve ahidlerine riayet ederler,

9 - Ve onlar ki, namazlarını muhafaza ederler,

10 -İşte asıl onlar varislerdir.

11 -Ki, Firdevs'e varis olan bu kimseler orada ebedî kalırlar. 

 

“Heva ve hevesini ilah edinen kimseyi gördün mü? Şimdi onun üzerine vekil sen mi olacaksın? Yoksa sen, onların çoğunun gerçekten söz dinleyeceğini yahut akıllanacağını mı sanıyorsun? Gerçekte onlar hayvanlar gibidir, hatta gidişçe daha sapıktırlar.” (Furkan Suresi 43-44)

Havayı nefsini ilah edineler, kabuğun içerisinde yuvalanmış şeytanı laini ilah edinenler! Onlar; kabuğunu kıramayan, nefsi emarenin elinden kurtulamayan, hayvani hislerle yaşayan, dışı insan içi hayvan olan, hatta hayvanlardan daha da kötü olan insanlardır. Bunlar; Müslüman elbisesi giyer, Yahudi kılıcıyla Müslüman kanı akıtan, ikiyüzlü canilerdir. Bunları, konuştukları zaman “adam” sanırsınız. Bunlar, kalas gibidir.

Bunlara itaat etme! Allah (cc) bize şöyle diyor: “Hal böyle iken kafirlere itaat etme ve Furkan ile onlara karşı cihad et!” (Furkan Suresi 52)

“Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, bilsin ki Allah yakında öyle bir toplum getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah'ı severler; müminlere karşı yumuşak, kâfirlere karşı da onurlu ve şiddetlidirler; Allah yolunda mücahede eder, hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. Bu, Allah'ın bir lütfudur, onu dilediğine verir. Allah, geniş ihsan sahibidir, her şeyi çok iyi bilendir.” (Maide Suresi 54)

“Sizin dostunuz önce Allah, sonra peygamberi, sonra namaza devam eden ve Allah'ın emirlerine boyun eğerek zekat veren mü'minlerdir” (Maide Suresi 55)

“Ve her kim Allah'a, peygamberine ve iman edenlere dost olursa, şüphe yok ki, ancak Allah'tan yana olanlar üstün geleceklerdir.” (Maide Suresi 56)

Evet, yeni bir Millet uyanıyor, Gözün Aydın Türkiye! Hak ve Hakikat Partisi geliyor!  Allah’ın (cc) tarafları geliyor! Allah’ı (cc) sevenler geliyor!

Allah’ın selamı üzerinize olsun.

 

Hak ve Hakikat Partisi

Seyyid Muhammed Ali

14 Eylül 2016 - AnkaraPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1629 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın