Siyasetini Bitiren Ak Parti

Yazı Dizisi                 

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 30

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum

 

TERÖR

 

Türkiye’nin kadim dostları AB ve ABD, Terör Örgütleri PKK, Barzani ve YPG’yi besliyor. Türkiye ile müttefik olan güçler IŞİD’e karşı savaşıyorlar, IŞİD’i bölgeden temizlemeye çalışıyorlar. Türkiye’nin arkasına dolaşıp, Ermeni Terör Örgütleriyle Türkiye’yi arkadan vuruyorlar. Bu nasıl çelişkidir ki; Ermeni Terör Örgütünü, Barzani’yi, YPG’yi, kadim dostları Almanya, Fransa, İngiltere ve ABD Terör olarak görmüyorlar ve Türkiye’ye yardım yapmıyorlar. Ortadoğu Projesini tamamlamaya çalışıyorlar. Türkiye’yi DAİŞ’e karşı ileri sürüyorlar. Bu hileyi şerri anlamış değiliz.

İkinci bir husus da; “Fetö Terör Örgütü’yle” bağlantısı olan, ona yardım yapanlar ağır bir şekilde yargılanmakta,  bütün mal varlıklarına el konulmakta. Asıl sorgulanması gereken on sene “Fetö” değirmenine su taşıyan Ak Parti yetkilileridir. “Siz ne istediniz de vermedik?” diyenler, halktan özür dilemekle kendilerini temize çıkaramazlar. “ Size verdiklerimizi fitil fitil burnunuzdan getireceğiz” diyen itirafçı Başbakan. Soralım, bunlara neler verdiniz? Bunları bu hale nasıl getirdiniz? Korkarım ki; çok üzücü bir tablo ortaya çıkar.

Bunlar hep Ak Parti’nin yanlış politikalarından kaynaklanmaktadır.

Siyasetini bitiren Ak Parti, artık çok zor nefes alıp veriyor. Oksijen çadırında doktor bekleyen hasta gibi… O çadıra girdin bir kere artık oradan kurtulman çok zor!

Devran artık Hak ve Hakikat Partisi’nindir. Sahibu-z Zaman çarka el koymuştur. Eksen kaymanda artık fayda vermez. Dostunu düşmanını tanıyamadın ve tanımadan tarihe kara bir leke bırakıp gideceksin. Kim isterdi böyle olsun. Bu kadar uyarmamıza rağmen “Veli’ye, Vasi ‘ye ihtiyacımız yok” dedin. Maddeye bağlandın, aklına aldandın. Nefsinin esiri oldun.

Şer de hayır, hayır da şer vardır, biz bunu biliyoruz. Sabırla metanetle bekliyoruz.

Selamlar  

 

Hak ve Hakikat Partisi

Seyyid Muhammed Ali

3 Ekim 2016 – Ankara Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   2326 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın