Hepinizi Allah’a (cc) Davet Ediyorum!

Yazı Dizisi                 

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 31

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum

“Bütün müslüman erkekler, müslüman kadınlar, mümin erkekler, mümin kadınlar, itaat eden erkekler, itaat eden kadınlar, doğruluk yapan erkekler, doğruluk yapan kadınlar, sabreden erkekler, sabreden kadınlar, mütevazi erkekler, mütevazi kadınlar, zekat veren erkekler, zekat veren kadınlar, oruç tutan erkekler, oruç tutan kadınlar, ırzlarını koruyan erkekler ve kadınlar, Allah'ı çok anan erkekler ve kadınlar yok mu, işte bunlara Allah bir bağışlama ve büyük bir mükafat hazırlamıştır.” (Ahzap Suresi 35. Ayet)

Ey Allah’ı (cc) çok zikreden İhvan-ı Din! Ey asimilasyona kapılmadan ayakta dimdik duranlar. Yüce Allah’a (cc) inanan iman eden, Allah’a (cc) itaat eden sadık kullar. Dualarınızın bereketiyle, Allahu Teala bize Nusret verdi Yasin Suresi 11.ayet; “ Sen ancak zikre uyan ve görmediği halde Rahman’a saygı duyan kimseyi sakındırırsın. İşte onu, hem bir bağışlama hem de güzel bir mükafatla müjdele!”

Ey Alimler! Allah’ın (cc) kuvvet ve kudretine inanın. Allah (cc) bir kuluna ihsan etmiş de; O’na bilmediklerini öğretmiş, O’na ledün ilmi vermiş, O’nu kendisine dost seçmiş. O’nun bakan gözü, işiten kulağı, söyleyen dili olmuş. O’na şah damarından daha yakın olmuş, bu hal şaşılacak bir şey midir? O halde hepinizi Allah’a (cc) Davet Ediyorum!

“Ey iman edenler, Allah'tan nasıl korkmak gerekiyorsa öyle korkup gerektiği gibi sakının ve kesinlikle müslüman olarak can verin!” (Al-i İmran 102. Ayet)

Sizleri Hak ve Hakikat Partisi’nin 23 Ekim 2016 tarihinde yapılacak olan Büyük Kongresine Davet Ediyorum. Tüm İslam Alemini, inananları bekliyorum. Hakkın Batıla karşı yürüyüşünde sizleri de aramızda görmekten şeref duyarız.

Sevgiler Saygılar


Hak ve Hakikat Partisi

Seyyid Muhammed Ali


5 Ekim 2016 – KonyaPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1792 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın