Namaz Kılmayanın Namazı kılınmaz!

Yazı Dizisi                 

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 32

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum

‘Laiklerin namazı kılınmaz, laikler şehit olamaz’ dedim ve tepki aldım. Ve yine söylüyorum; gayrimüslimlerin namazı kılınmaz şehitte olamazlar! Laik olanların, bu tağut sistemi savunanların cenaze namazı kılınmaz, herhangi bir hususta ölseler şehit sayılmazlar. Münafıkların cenaze namazı kılınmaz. Ölseler de şehit sayılmazlar.

Bir insan faiz yiyorsa, kebair günah işliyorsa, yalan söylüyorsa, politika yapıyorsa namazı kılınmaz. Namaz kılmayanın namazı kılınmaz! 28 Şubat darbesini yapanların namazı kılınmaz. Bununla beraber Tevbe İstiğfar yapanlar müstesna.

Sadece Müslüman olanların cenaze namazı kılınır. Herhangi bir şekilde ölürlerse şehit olurlar.

“Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyiniz. Aksine onlar diridirler siz onları fark edemezsiniz. (Bakara Suresi 154.Ayet)

“Allah, müminlerden, canlarını ve mallarını, kendilerine cennet vermek üzere satın almıştır: Allah yolunda çarpışacaklar da öldürecekler ve öldürülecekler. Bu, Tevrat'ta da, İncil'de de Kur'ân'da da Allah'ın kendi üzerine yüklendiği bir ahittir. Allah'dan ziyade ahdine riayet edecek kim vardır? O halde yaptığınız alış-veriş ahdinden dolayı size müjdeler olsun! Ve işte o büyük kurtuluş budur.” (Tevbe Suresi 111. Ayet)

Hz. Enes (ra) anlatıyor. Hz. Resulullah Efendimiz buyurdular: “ Cennete hiçbir kimse geri dönmek istemez. Yeryüzünde olan her şey orada vardır.  Ancak şehid böyle değil. O, mazhar olduğu ikramlar sebebiyle yeryüzüne dönüp on kere şehit olmayı temenni eder.”

“Allah yolunda öldürülenleri sakın ölüler sanma. Bilakis onlar diridirler, Rab'leri katında rızıklanmaktadırlar. Allah'ın lütfundan verdiği nimetle sevinçlidirler. Arkalarından kendilerine ulaşamayan kimselere de hiç bir korku olmayacağını ve üzülmeyeceklerini müjdelemek isterler.”  (Al-i İmran Suresi 169-170. Ayetler)

 

Biz, Hak ve Hakikat Partisi’yiz. Hakk’ı yazmak zorundayız. Hak bu!

Hak ve Hakikat Partisi

Seyyid Muhammed Ali

8 Ekim 2016 – AnkaraPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1231 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın