Anayasa sistem değişikliği

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 38

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa Huvel Hayyul Kayyum

Türkiye Cumhuriyetinin muhtaç olduğu Anayasa sistem değişikliği

A-    Bağımsız Türkiye

B-    Vesayetsiz Hükümet

C-    Adalet sistemi üzerine yapılması gereken Anayasa

 

1-      Türkiye Cumhuriyeti tanıtımı

Bağımsız Türkiye İslam Cumhuriyeti

Adaletle yönetilir Adil düzen

Allah’ın hükümleri geçerlidir.

Bu sistem parlamenter sistem içerisinde olabilir. Yarı Başkanlık Sistemi içerisinde olabilir. Başkanlık sistemi içerisinde de olabilir. Bunun üzerine hilafet de olabilir.

Beşeri sistemlerin temel taşı yoktur. Kaygan zemin üstüne kuruludur.

Hükümeti eline geçirenler hukukun üstünlüğüne inanmaz. Yasama, Yürütme olmadığı için, kanunun da temel taşı olmadığı için, istedikleri şekle sokar, fayda ve çıkar sağlarlar. Geçmişte olduğu gibi.

Anayasa, sağlam temeller üzerine kurulmalıdır. Herkes, adalet önünde eşit olmalıdır. Ahlaki değerlerini kaybetmiş olan bu meclisin, Adil bir Anayasa, çıkaracağına inanmıyorum. Çıkar amaçlı kurulan partiler, çıkarları doğrultusunda yazboz tahtasına benzer ucu açık kanunlarla işlerini yürüteceklerdir.

Türkiye, ancak Hak ve Hakikat Partisi ile Adil bir düzene geçecektir ve bağımsızlığını kazanacaktır. Yıllardır meclisi işgal eden Avrupa Uyum Yasalarına göre kanunlar çıkarmak, sonra bir tekme vurup yıkmak, yeni yeni kanunlar koymak. Bunlar kendilerini güvence altına almak istiyorlar. Görüyorsunuz Ruhu Penahları, Papaları var. Bir batıya koşuyorlar. Oradan yüz bulamayınca doğuya koşuyorlar. Başlarına bela arıyorlar. Bunlardan sizlere hiçbir fayda yoktur. Fakat her şey olacağına varacak.

Hak ve Hakikat Partisi iktidar olacak. Bu, kaçınılmaz bir kaderdir. Takdiri İlahi yerini bulacak.

Bağdat Bizimdir, Bizim Olacak.

Bu Meclis, bu İktidar, Teröre siyasi hak tanıyarak Terörü cezaevlerinden Meclise taşımış, Terörün palazlanmasına sebebiyet vermiştir. Kanunları hiçe sayarak, Terörle doğrudan görüşmüştür. Kanunlar geçerli sayılmayacaksa, ne önemi var çıkaracakları Anayasanın?

Sevgiler, Saygılar      

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Sn. Dursun GÜNEŞ
30 Ekim 2016 -AnkaraPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1083 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın