İdam Yasası


Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 41

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa Huvel Hayyul Kayyum


İdam Yasası

Ey İnsanlar! Adaleti titizlikle ayakta tutun.

Ey İman Edenler! Allah (cc) için gereğini yapan hâkimler, adalet timsali şahitler olunuz. Ve sakın bir topluma olan hıncınız sizi adaletsizliğe sürüklemesin. Adil olun. Takvaya en yakın olanı odur. Çünkü Allah (cc) her ne yaparsanız ondan haberdardır.

Bir anayasa, adalet sistemi üzerine bina edilemezse, sadece İdam Yasası’nın bir kıymeti yoktur. İdamı belirleyecek olan adalettir. Siyasallaşmış hukuk sistemi içinde keyfilik vardır. Bu sistem içinde adalet yürümez.

Hak ve Hakikat Partisi’ni doğru okuyun. Sadece asmakla olmaz! Kesmenizde lazım! Eğer; yolsuzlukları, rüşveti, ihale mafyasını, dahası bütün kötülükleri önleyici tedbirler alamazsanız, sadece bir kralın heva ve heveslerine, intikam duygularına yol vermiş olursunuz. Sonrasında bütün kötülükleri, kanunsuzlukları, yani zulmü seyretmekten başka çareniz olmaz.

Hak ve Hakikat Partisi’nin 21 Aralık 2008 tarihindeki Erzurum İl Başkanlığı açılış konuşmasında; ‘Adalet kılıcını masanın üzerine koyacağız. Adaletle asacağız, adaletle keseceğiz. Devlete kurşun sıkanı asacağız, devletin kasasına elini uzatanın elini keseceğiz’ dediğimiz zaman bütün Türkiye güldü ve tekzip etti. Arif’in sözünden mana çıkaramadı. Şimdi ne oldu da, Türkiye idam Yasası gelsin diye sesleniyor. O gün bize gülenler bu gün İdam Yasası’nın gelmesini istiyor.

Eğer adalet kılıcını masanın üzerine koyup, adaletle asıp kesecekseniz, şeriatın kestiği parmak acımaz. Er oğlu ersiniz.

Bizim yörede bir söz vardır. “Doğan çocuk pisliğinden bellidir.” Sizlerde pisliğinizden bellisiniz.

Adalet ancak takva sahiplerinin işidir. Sizler sadece intikam duygusu uğruna İdam Yasası istiyorsunuz. 40 - 50bin kişiyi şehit eden, Türkiye’yi bölüp parçalamak isteyen, 20 senedir Türkiye’ye bu kadar maddi hasar veren PKK Terör Örgütü sizler için Müttefik statüsünde. Zaten, “28 Şubat Darbesi de olmamış, bütün darbeler yolsuzluklar iftira.”

Böyle nereye gidiyorsunuz? Ne yapmak istiyorsunuz? 15 sene Avrupa kapılarında süründünüz, neticede Hak ve Hakikat Partisi’nin yoluna döndünüz. Aklıselim olanlar için başka yol yok! Onun için adalet sistemi bir an evvel kurulmalı hayata geçirilmelidir.

Herkese lazım olan Adalettir.

Kısas hakkında;

“Ey iman edenler, öldürülenler hakkında üzerinize kısas farz kılındı.” (Bakara Suresi 178)

“Sizin için kısasta bir hayat vardır, ey temiz aklı, temiz özü olanlar! Belki korunursunuz.” (Bakara Suresi 179)

“Her kim Allah'ın indirdiğiyle hükmetmezse, işte onlar zalimlerin ta kendileridir.” (Maide Suresi 45)

“ Allah’ın hükmünü yerine getirmekte sizi bir merhamet duygusu tutmasın. Adaletle Allah’ın hükmünü yerine getirin.” (Nur Suresi 2)

Hani bir söz var; “Cemaat ne derse desin, İmam bildiğini okur.” Ama şaşırttığı zaman da “bizi aldattılar” demesin.

 Sevgiler, Saygılar

Allah’a (cc) Emanet Olun.

 

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Sn. Dursun GÜNEŞ – Seyyid Muhammed Ali
16 Kasım 2016 -AnkaraPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1722 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın