Hz. Muhammed (sav) Efendimizin Nuru, nihayet Mescid-i Haram’da doğmuş ve yıldızları ile kavuşmuş

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla

Elhamdülillahi rabbil alemin

Essalatü vesselamu ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

 

Bütün noksan sıfatlardan münezzeh olan Hz. Allah (cc) bütün kainatı bir nur üzerine yaratmış, zamanı gelince de Hz. Adem (as)ı yaratmayı murad edinmiş. Hz. Adem (as)ın yaratılışına itiraz edilmiş, buna rağmen Hz. Allah (cc), Hz. Adem (as)ı yaratarak Meleklere ve Ruhlara Hz. Adem (as)a secde etmelerini emretmiş. Ne var ki; bütün Melekler Secde ederken, İblis ve tayfası secde etmemiş, bunun üzerine İblis huzurdan kovulmuş. Ve bu iki nesil yeryüzüne yayılmış, Hak ile Batıl olarak ortaya çıkmıştır. İblis Deccaliyeti türetmiş, Hz. Adem (as) ise, Allah’ın (cc) Halifesi olarak soy ağacını türetmiştir. Bütün Peygamberler bu soy ağacından gelmiş ve dünyaya şeref vermiş, Adaleti yaymaya çalışmışlardır.

Deccaliyet Ailesi, devamlı olarak Hakk’ın karşısında olmuş, gelen Peygamberleri tekzip etmiş (yani yalanlayarak) Deccallığını yürütmeye çalışmıştır.

Tağut Düzenini bozan Hz. Davut (as), Hz. Süleyman (as), Hz. Zekeriyya (as), Hz. Yahya (as) ve Hz. İsa Ruhullah büyük mücadeleler verdi. Yine de Deccaliyet Yeryüzüne Hakimiyetini kurdu. Cehalet her tarafı kapladı.

Ahir zaman Peygamberi, Şanı Yüce, Seyyidül evvelin vel ahirin, Hz. Adem (as)ın alnında beliren, Hz. Muhammed (sav) Efendimizin Nuru, nihayet Mescid-i Haram’da doğmuş ve yıldızları ile kavuşmuş, Vakti seher olmuş, Maneviyat ortaya çıkmış, Soy Ağacı Filiz vermiş, Ruhlar etrafında Sema yapıyorlar.

Kutlu Doğum Haftasını Kutluyorlar…

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı
Sn. Dursun GÜNEŞ

1 Aralık 2016 - İstanbulPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   751 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın