Hasta Kaptan’ı diriltmeye çalışıyorlar

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

İmam Mehdi Savaşları – 42

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa Huvel Hayyul Kayyum

Deccalların meydana çıktığı şu zamanda Hakikat Kimya oldu.

Bütün vicdanlar betonlaşmış, kaynamış, madde bağımlısı. Şan şöhret sarhoşluğu ekseninde, fırtınalı denizde girdaba yakalanmış. Dünya gemisi batmak üzere! Sarhoşların gaseyanları, gemi üzerine yayılan pis kokuları insanlar teneffüs etmekte.

Her ne kadar hazımsızlık olsa da; bu pis kokuları çekmek, Hanedanın Cariyesine, Kölesine dahi ses çıkartmaktan iyidir. Hatta Ecevit’i iktidarda tutan anlayış, bugün sarhoş iktidarı ayakta tutmaya çalışıyor…

Hâlbuki batmakta olan gemiyi tutulduğu girdaptan kurtarıp tam yol rota vermesi gerekirken, Hasta Kaptan’ı diriltmeye çalışıyorlar.

Bütün beyin hücreleri fonksiyonlarını kaybetmiş, aklı matlaşmış, iyiyi kötüden, doğruyu yanlıştan ayıracak ferasetini kaybetmiş. Dünyaya madde gözüyle bakan, Ehl-i Dünyanın karanlığında hayat arayan gafiller, Buzdağlarında Gül Bahçesi yetiştirmeye çalışan bunaklar gibidir…

Ay’ı ay gören, Yıldız’ı Yıldız gören, dünyanın değişimini gören her akıl sahibi Hakk’ı Hak görüp, Batıldan içtinap etmesi lazım.

Bizler; sineklerin dolduğu bir dünya değil, bir çöplük değil, bir savaş ortamı değil, savaş malzemesi değil, herkesin rahatlıkla soluyacağı bir bahar bir yazdan bahsediyoruz.

Ormanların, dikilen fidanların yandığı, yaprakların savurduğu kovuklara dolup, üzerine vicdansızların buz kestiği bir mevsimden bahsetmiyoruz.

Gelin, bu kirli havayı teneffüs etmeyelim! Mevsimleri bahar yaz eyleyelim. Hak ve Hakikat Kimyasına erişelim.

“Ey İnsanlar! Sizin veliniz, dostunuz ancak Allah’tır ve O’nun Resulüdür, namazını dosdoğru kılan, zekâtını veren müminlerdir. Kim Allah'ı, O'nun Resulünü ve mü’minleri dost edinirse, (iyi bilsin ki) galip gelecek olan Allah'ın tarafıdır.” (Maide Suresi 55-56. Ayet)

Allah (cc) size çıkış kapısını gösteriyor.

Allah’ın (cc) Selamı üzerinize olsun.

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Sn. Dursun GÜNEŞ – Seyyid Muhammed Ali

04 Aralık 2016 - AnkaraPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   1649 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın