Türkiye elden gidiyor, siz neyin peşindesiniz?...

Yazı Dizisi

Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla

İmam Mehdi Savaşları - 48

 

Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim, Elif Lam Mim. Allahu la ilahe illa Huvel Hayyul Kayyum


Arkadaşlar! Birinci Hedefimiz Türkiye’nin Kurtuluşu Olacaktır!

Türkiye’yi kendi elimizle tehlikeye attık. Tüm vücudumuz parelenmek üzere, Türkiye’nin kadim dostları müttefikleri Türkiye’den alacaklarını aldılar. Karanlık, perde arkasındaki pazarlıklarını sahneye koymaya başladılar. Türkiye’yi devre dışı bıraktılar. Türkiye’nin yanı başında harita çalışması yapıyorlar, Türkiye’yi çağırmıyorlar. Türkiye, Kuzey Irak Kürt Yönetimini beklerken…

Bugün OSLO görüşmelerini daha iyi anlıyoruz. Ne yazık ki; bu idare bunu hala idrak etmiş değil. Türkiye’ye “hasta adam” olarak bakıyorlar. Evet, Türkiye Hasta!

Türkiye’ye yeni kan lazım, yeni can lazım. Türkiye’yi ayağa kaldıracak, cihanı sallayacak, dört kıtada at koşturacak dinamik bir ruha ihtiyaç var.

Haritalar değişirken, Türkiye “piyon” olarak kullanıldı, “paçavra” gibi bir kenara atıldı.

Bizim İdareciler “kandırıldı, aldatıldı”…

Aldatılan; bir Cumhurbaşkanımız varken, bir Başbakanımız varken, Türkiye yoluna nasıl devam edebilir? Türkiye’nin bunu bir düşünmesi lazım. Referandum bunun için lazım, Türkiye nereye gidiyor?

Arkadaşlar! Hakikat ortadayken, Haktan sapmamız, güneşe bakarken gözünüzü yummanıza benzer. Nereye kadar gözünüzü yumacaksınız? Türkiye elden gidiyor, siz neyin peşindesiniz?..

İslam’a karşı bu vahşet işlenirken, bu BOP’çulardan ne bekliyorsunuz? Bizim muradımız Hakkı Batıla üstün kılmaktır! Bunun zamanının geldiğine inanıyorum.

Hepinizi Hak ve Hakikate Davet Ediyorum.

Sevgiler Saygılar.


Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Dursun GÜNEŞ – Seyyid Muhammed Ali

16 Nisan 2017 - İstanbulPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   893 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın