“Ceberrut Devleti” kurulmak isteniyor. Yüksek Seçim Kurulu’nun yapmış olduğu Hile-i Şer - Skandal!

Yazı Dizisi


BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

İmam Mehdi Savaşları - 50

Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Elhamdulillahirabbilalemin ve selamun alel murselin.

Türkiye’deki değişim dönüşüm, sistem değişikliği, parlamenter sistemden Başkanlık sistemine geçiş, bu bir anayasayı gerektirir. Anayasa yapmak için de, Ehliyetli, Liyakat, Emanet ehli, Adaletli, Meşveret sahibi insanların bir araya gelmesiyle olur. Yoksa 1982 Anayasası gibi afaki olarak kişilerin korunmasına yönelik olur ki; bu Anayasanın içinde Liyakatte bulamazsın, Emanette bulamazsın, Adalette bulamazsın…

Ancak Tağuti bir sistemden, diğer bir sisteme geçilmiş olur. Burada Hak aranmaz! Burada “Ceberrut Devleti” kurulmak isteniyor. Nitekim seçimlerin neticesinde yapmış olduğu Hile-i Şer’iyye… Yüksek Seçim Kurulu’nun yapmış olduğu Hile-i Şer… Yüksek Mahkemeye yakışmayacak bir skandal! Bu durum, hukukun siyasallaştığının bariz bir göstergesidir.

Arkadaşlar! Adaletin olmadığı yerde istikrar yakalayamazsınız. Güvenin olmadığı yerde, yatırımcılara yatırım yaptıramazsınız. Sorun, halkın sorunu değil! Sorun, İdarecilerin sorunu. İki-üç yıldır altüst döndünüz bu durumunuz güvensizliğe yol açtı.

Sizin karakteriniz bozulmuş, vicdan teraziniz bozulmuş! Kin, nefret, intikam hırsı kaplamış ve aklıselim olarak düşünemiyorsunuz.

Kur-an önünde. Önünde rehber değilse; akıl, çamura düşmüş bir merkep gibidir. Çırpındıkça batar.

Ey Hayalperest İnsan! Hayalin peşinde koşma! Kaderden ileri geçemezsin. Hayalperestliği bırak da Hak ve Hakikate bak.

“Dinde zorlama yoktur; Artık hak ile batıl iyice ayrılmıştır. Tağutu (saptırıcıları) inkar edip Allah'a inanan kimse, kopmak bilmeyen sağlam bir kulpa sarılmıştır. Allah işitendir, bilendir.”

“Allah, iman edenlerin velisidir. Onları karanlıklardan aydınlığa çıkarır. İnkâr edenlerin velileri de tağuttur, onları aydınlıktan karanlıklara çıkarırlar. İşte onlar cehennemliklerdir. Orada ebedî olarak kalırlar.” (Bakara Suresi 256-257)

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Dursun GÜNEŞ – Seyyid Muhammed Ali

18 Nisan 2017 - İstanbul

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   528 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın