İşte sizin Reisiniz! İşte idare etmiş olduğu Türkiye…

Yazı Dizisi

 

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

İmam Mehdi Savaşları - 52

Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Elhamdulillahirabbilalemin ve selamun alel murselin.

Bu kadar savurganlık halinde Türk seçmeni, Siyasetçisi, Basını sessiz…

“Adalet mülkün temelidir.” Adaletsiz mülk yıkılmaya mahkûmdur. Biz bu temeli koruyacağız. Adaletle geleceğiz, adalet dağıtacağız, bu savurganlığa dur diyeceğiz. Fakir fukaranın hakkını ‘çakala kurda’ yedirmeyeceğiz.

İhalelere fesat karıştırmayacağız, emaneti ehline vereceğiz, herkesi ‘güttüğünden’ sorumlu tutacağız, yanlış yapandan hesap soracağız. Adaletin önünde bütün insanlar eşit olacak, hiç kimseye haksızlık yapılmayacak, adalet çalışacak, kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacak. Kısasa kısas uygulanacak, hiç kimse silahını çekip beynine sıkamayacak. Kimse kimsenin üzerinde hâkimiyet kuramayacak. Asayiş muhakkak sağlanacak, güven ortamı doğacak. Hırsızlık, yolsuzluk, yankesicilik, eşkıyalık, mafya türünden hiçbir şey kalmayacak. Kazanan, Adalet olacak, Şeriat olacak. Şeriatın kestiği parmak acımayacak. Ortada ve dağlarda ‘yılan çıyan’ diye bir şey kalmayacak. Herkes birbirine doğrulukla, adaletle şefkat ve merhametle yaklaşacak. İşte; “Fırat’ın kenarında bir kurt bir koyunu kaparsa Ömer’den sorarlar” bu sorumluluk içerisinde bütün Yurda hâkimiyetini kuracak, bütün batakhaneler kurutulacak, hiç kimse bir başka kadına el atamayacak, bütün zina damları kapatılacak, basın-yayın yoluyla müstehcen yayın yapılamayacak, ahlak bozucu hiçbir davranışta bulunamayacaklar. Şeriat kılıcı herkesin korkusu olacak! Bu insanlarda ya Allah korkusu olacak yada kanun! Nedir bu rezalet?  İşte sizin Reisiniz! İşte idare etmiş olduğu Türkiye…

İşte size Allah’ın (cc) sunmuş olduğu idare şekli. Hangisini istediğinize bağlı. Kurtuluşun adresi Hak ve Hakikat Partisi.

“Ey İnsanlar! Ey Müslümanlar! Allah yolunda yarışın. Allah’a inanın, Allah’a güvenin, galip gelecek olanlar Allah’ın tarafıdır.” Ey insanlar bu Tağuti düzene kul olmayın!

“Allah'ın yardımı ve zaferi gelip de insanların bölük bölük Allah'ın dinine girmekte olduklarını gördüğün vakit Rabbine hamdederek O'nu tesbih et ve O'ndan mağfiret dile. Çünkü O, tevbeleri çok kabul edendir.” (Nasr Suresi)

Şerefli, şerefinden korkar, şerefsizde zanneder ki; ondan korkar. Şerefsiz bir ömür yaşamaktansa, şerefli ölmek şereftir.

Sevgiler Saygılar.

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Dursun GÜNEŞ -  Seyyid Muhammed Ali

19 Nisan 2017 - İstanbulPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   627 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın