Tevhid Sancağını Göğe Dikeceğiz!

Yazı Dizisi

 

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

İmam Mehdi Savaşları - 55

 

Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Ha Mim, Elhamdulillahirabbilalemin ve selamun alel murselin.

Doğu Batı

Batı zihniyeti ümmeti öyle derinden vurmuş öyle yaralamıştır ki; bu yaranın kapanmasına imkân yoktur ve yara daha da büyüyor daha çok kan akıyor.

“Gömlek değişip Yahudi Gömleği” giyen Devlet Reisleri oldukça ve bununla iftihar duydukça, halkın desteğini aldıkça, O halkın; inanç, itikat, iman konusunda sorgulanması lazım… Bütün Müslümanlar; Hakkı Batıldan ayıracak ferasete ulaşacakları zaman, ‘doğruya doğru, yanlışa yanlış’ diyebildikleri zaman, Allah (cc) yolunda önündeki engelleri kaldırıp zincirleri kırdığı zaman, o lain şeytanın tuzağı tağuti düzene karşı durduğu zaman, İlahi Kelimetullahı haykırdığı zaman,  karşılarına Yüce Allah’ın (cc) kudret aynası dikilecektir. Onlara çıkış yollarını gösterecektir. Onlara kurtuluş yollarını gösterecektir. Yoksa bu acı tablo böyle devam edecektir. Bunun hesabını da Müslümanlar verecektir.

Ey Batıya özenen, Batının tutsağı olan insanlar! Batı kapısında kalan insanlar! Batıdan medet uman insanlar! Papa’yı Ulu Penah yapan insanlar! “Allah’ın indinde tek din İslam’dır” bilesiniz, O’ndan başka kurtuluş ipi yoktur. Çare İslam’dır, Müslüman olmaktır. Başka çare yok yok!

Bu yanlışın içine girenler; akıl girdabına tutulmuş Yaradanını unutmuş, Batıdan medet ummuş, cehalet karanlığına gömülmüş yok olup gitmiştir. Elbette zalimin zulmü varsa mazlumun Allah’ı var, elbette var. Sen kimden yanasın? İttihat ve Terakki’yi Türkiye’de yeniden sahneye koymaya çalışanlar, mazlum olamaz Müslüman asla olamazlar!

Ey ihanet çemberi! İç ve Dış mihraklar!

Türkiye üzerinde oynadığınız oyunlara müsaade etmeyeceğiz. Tevhid Sancağını Göğe Dikeceğiz! Hak geldi, Batıl zayi olacak. Batıl zayi olmaya mahkûm olacak…

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Dursun GÜNEŞ – Seyyid Muhammed Ali

20 Nisan 2017 – İstanbul

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   810 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın