Sen Osmanlı hanedanlarından değilsin, değilsin! Millete bir ihanet içerisindesin!Seni aldatmayan Türk Seçmeni, Onları da sen aldattın!

Bismillahirrahmanirrahim

İmam Mehdi Savaşları – 58

Elif Lam Ra Elhamdulillahi rabbil alemin esselatu vesselamu ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

Herkes bir yol tutturmuş gidiyor. Kimi Elif’ten, kimi Lam’dan, kimi Mim’den, kimi Ra’dan kimi Kaf’dan, kimi Kef’den. Kimi yalandan, kimi dolandan…

Kimisi hanımını Allah görür. Allah’a (cc) değil de hanımına tapar. Kimi dünyasını Allah edinir, dünyaya tapar. Kimi paraya tapar, kimi Reis’e tapar, onu çok kusursuz bulur. Her bir vasfın onda olduğunu sanır, “O ne dediyse doğrudur, yanlışı yoktur, yanlışında bir hikmet vardır” diye düşünür.

Arkadaşlar! İnsan ancak Kur-an’a göre değerlendirme yapılabilir, Kur-an’a göre ölçülebilir. “Allah’ı zikredenler için benim habibim resulüm örnektir.” Siz Mustafa Kemal’i örnek alırsanız, siz İsmet İnönü’yü örnek alırsanız, siz Ecevit’i örnek alırsanız, falanı filanı örnek alırsanız karşınıza mükemmel bir adam çıkar.

Bizim değerlerimizi örnek alırsanız, Hz. Ömer’i (ra) ve bu adaleti yeryüzünde yürüten Osmanlı Devleti Padişahları, Sultan Fatih Han ve evlatlarını görürseniz; sizin Reis kapıdan içeri dahi giremez.

Tam tersine bir fıtrata sahip, Türkiye’nin Reisi kimin kölesi, kimin hizmetkârı, kime çalışıyor, kimin değirmenine su taşıyor, icraatlarına bakın! Bir “aldanış” içerisinde olduğunu söylüyor! Daha dün ekranlarda “Obama bizi aldattı” dedi. Seni aldatmayan kim kaldı? Seni aldatmayan Türk Seçmeni, Onları da sen aldattın!

Obama seni aldatmış, Feto seni aldatmış, Terör örgütleri seni aldatmış. Yunanistan seni aldatmış, adaları Kıbrıs dahil olmak üzere elinden almış. Barzani seni aldatmış, Kerkük’ü almış, paranı da almış. Müslim seni aldatmış, Kobani’yi almış. Şimdi Rusya seni aldatmış, El Bab’a el koymuş. Madem seni aldatıyorlar, hala bu kapılarda dolaşıp niye ‘eman’ arıyorsun?

Sürsene atını Yavuz gibi meydana! Kimden korkuyorsun!

Evet, bir örneği dokumaya yanlış başladıysan sonuna kadar yanlış gider. Anlaşılan o ki; Sen Osmanlı hanedanlarından değilsin, değilsin! Ve bu Millete bir ihanet içerisindesin! Tarihe kara bir leke olarak geçeceksiniz!..

Hayy Ya Rabbi, sen bu millete görünmek istersen görünürsün. Üzerini öretecek hiçbir kudret yoktur. Kendini gizlersen seni görecek yoktur.

Hayy Ya Rabbi, Celal – Cemalini izhar eyle. Haddi aşanlara haddini bildir. Ya Rabbi, sen şefkat ve merhamet sahibisin, Müslümanları bağışla, mağfiret eyle.

Ey karanlık gecelerin nurlu sabahı, vakti seher eyle vakti seher eyle. Adil idarecileri başımıza tayin eyle, sen devleti dilediğine verir, dilediğinden geri alırsın. Dilediğini aziz, dilediğini zelil bırakırsın. Bizleri zelil sefil eyleme. Ey kalpleri mekân tutan Allah, idareyi salih kullarına ver, zulümle dolu olan dünyayı adaletle doldur. Bu niyazımı kabul eyle. Amin.

Bi hürmeti Ta Ha ve Yasin, ve selamun alel murselin ve selamun alel cemî’ıl ümmeti muhammed. Rızanillahil fatiha maassalavat.

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Dursun GÜNEŞ – Seyyid Muhammed Ali

22 Nisan 2017 – İstanbul

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   939 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın