Dünya bizi tanıyacak, Allah (cc) bizimle beraber yeniden cihana seslenecek, Tevhid Sancağını Çin Seddine dikecek!

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

İmam Mehdi Savaşları – 65

Elif Lam Mim, Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum. Aziz ve Celil olan Allahu Teala’ya hamdüsena olsun. Resulü Ekremine salat ve selam olsun. Allah’ın selamı Ümmeti Muhammedîn üzerine olsun.

Muradımız Hakkı üstün kılmaktır. Bir kişi de olsa, doğu ile batı arasında hakem olmaktır.

Biz, kur-an’ı kendimize rehber edinmişiz. Doğu ile batı arasında yaşanan bu savaş; Hakkı üstün kılmak için, namazı farz kıldığı gibi, cihadı da üzerimize farz kılmıştır.

Ehl-i sünnet vel cemaat İslam aleminin bireyleri olarak “size savaş açanlara karşı topyekün savaşın” ayetini hatırlayalım. Güneydoğu’da ve Doğu’da beliren bölücü Terör örgütleri aşama aşama Türkiye’yi kuşatmış, Türkiye için büyük bir tehdit oluşturmuştur. Bunu aziz milletin, yüreği kur-an’a bağlı olan, inancı ve imanı sayesinde ordumuzla birleşerek onlara hamle fırsatı vermeden, ordumuzla, milletimizle, bu işe eğilmeliyiz. Bizimle oynayanlara karşı tarihi bir ders vermeliyiz. Yüzyıldır bozulan mizacımızı yeniden kazanmalıyız.

Biz tarih yazarken, kimseye bir şey sormamalıyız. Ne Doğu’nun ne de Batı’nın etkisinde kalmamalıyız. Biz uşak değil, biz taşeron değil, biz zulme ve zalime baş eğen değil, biz Ortadoğu Projesini sürdüren değil, durduran olacağız…

Dünya bizi tanıyacak, Allah (cc) bizimle beraber yeniden cihana seslenecek, Tevhid Sancağını Çin Seddine dikecek!

Gazanız Mubarek Olsun.

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Dursun GÜNEŞ – Seyyid Muhammed Ali

1 Mayıs 2017 – Konya

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   756 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın