FETÖ DAVASI

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

İmam Mehdi Savaşları – 73

Elif Lam Mim, Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum. Aziz ve Celil olan Allahu Teala’ya hamdüsena olsun. Resulü Ekremine salat ve selam olsun. Allah’ın selamı Ümmeti Muhammedîn üzerine olsun.

FETÖ DAVASI

FETÖ Davası, İslam’a karşı yapılmış bir Darbedir. 2004 yılında alınan MGK Kararlarıyla, İrticayla mücadele kapsamında Radikal İslam’a karşı alınan bir karardır. Bu karar, basında gazetelerde yayınlandı kırmızı kitaba alındı. “Gülen Cemaati ve Cemaatlerin bitirilmesi”. Tayyip Bey bu kararı sümen altı yaptı ve Gülen Cemaatiyle derin ilişkilere girdi. Adeta Gülen Cemaati hükümet ortağı oldu. Ta Oslo görüşmeleri, 17-25 Aralık yolsuzluklarının ortaya çıkmasıyla kırmızı kitap masanın üzerine çıktı.

Ak Parti, yolsuzluklarını ve karanlık perdeler arkasındaki gizli planlarını örtmek için “paralel yapı” safsatasını ileri sürdü ve Gülen Cemaatini “Terör” olarak ilan etti. İnandırıcı olmadı! O günkü yazarlar-çizerler bunun bir safsata olduğunu yazıp çizdiler.

Burada önemli olan 28 Şubat’ın Darbeci Paşaları içeriden çıkarılarak, haklarına kavuşması, yoluna gitmesi ve karşı darbe hazırlığı… Fetöcüler; Askerler, Hâkimler, Savcılar, Emniyet mensupları fişlenerek listeye alındı. İşlerine son verilip “Terör” suçundan hapishane yolu göründü. Bu durum “darbe planı”nı tetikledi. Bu proje kapsamlı bir proje, “bu projenin muhakkak yapılması, Gülen Cemaatinin ‘Terör’ damgası yemesi lazım”dı.

Tayyip Bey kurtulsun, Ak Parti temizlensin yolunda yürüsün, nihayet başarısız bir darbe ve başarılı bir Başkan… Ve hazin bir tablo… İnsan bu kadar ucuz satılıyor bunların pazarında...

Ve bir devrim gerçekleşiyor! Ve Türkiye bunun bedelini ağır ödüyor. Sorumlular cezalandırılsın ama yüz binlerin çeşitli nedenlerle cezalandırılmasını biz doğru bulmuyoruz. Bu zulme bir son verilmeli! Hukuk, işler hale getirilmeli. Adalet sağlanmalıdır. Geç gelen adalet adalet değildir! Zaten bunlar bütün siyasi alınmış kararlardır. Bu millet bunun hesabını seçimlerde sordu! Soracak! Hak yerini bulacak!

Artık Hâkimler Savcılar Ak Parti teşkilatından, Emniyette olduğu gibi…

Hak ve Hakikat Partisi zulüm ile dolu olan dünyayı Adaletle dolduracaktır.

 

Sevgiler Saygılar

Allah’a Emanet Olun.

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Dursun GÜNEŞ – Seyyid Muhammed Ali

26 Mayıs 2017 - AnkaraPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   858 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın