İmam Ali Mehdi Resul Sizi Bekliyor!


BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

İmam Mehdi Savaşları – 75

Elif Lam Mim, Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum. Aziz ve Celil olan Allahu Teala’ya hamdüsena olsun. Resulü Ekremine salat ve selam olsun. Allah’ın selamı Ümmeti Muhammedîn üzerine olsun.


İran, Irak, Suriye, Yemen hattı, yanı başımızda kurulan Siyonist Terör Kürt Devleti, Terör Örgütü PKK bir şemsiye örgüt haline getirilerek Suriye bir devlet haline getirilmesi, bölgeden Türk devletinin dışarıya itilmesi, Türkiye’nin yalnızlaştırılması, içinin karıştılmaya çalışılması, CHP’nin ‘Adalet’ yürüyüşü başlatması, AK Parti’nin referandumdaki yenilgisi hayra alamet midir?

Biz bundan şunu anlıyoruz. Dost her zaman acı konuşur, bu Hükümet iflas etti, kurtulmak için çabalıyor, çabaladıkça batıyor. Her tarafından yara alan bu gemi su alıyor. Bu gemiden tahliye işlemleri başlıyor. Ak Parti tarafından her ne kadar onarıma alınsa da halk artık ikna olmuyor. Kendilerini kurtaracak gemiyi, kaptanı arıyor.

Bu gemi Tevhit Gemisidir. Kaptanı da İmam Ali Mehdi Resul’dür. Sizi Bekliyor!

Denizlerin fırtınasını dindirecek, kâfirlerin yakmış olduğu ateşi söndürecek, dalgalar içinde gemisini yürütecek tek kaptan, İmam Ali Mehdi Resul’dür!

Başka hiçbir gemi denemeyin, sizi taşıyamaz…

 

Yemin olsun ki insanlar hüsranda

Hak ve Hakikat çıkmış meydanda

Bu alem tutulmuş bakın tufanda

Tevhit Gemisine binen kurtulur

 

Sevgiler Saygılar, Kadir Geceniz Mübarek olsun

Allah’a Emanet Olun.

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Dursun GÜNEŞ – Seyyid Muhammed Ali

19 Haziran 2017 - AnkaraPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   951 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın