Eğer bu gemiye bir kara leke düşerse, bir isabet alırsa, şanı Yüce Allah’ın (cc) huzurunda Ahdi Amanım var; Bu dünyayı yıkar yeniden yaparım!

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

İmam Mehdi Savaşları – 76

Elif Lam Mim, Allahu la ilahe illa huvel Hayyul Kayyum. Aziz ve Celil olan Allahu Teala’ya hamdüsena olsun. Resulü Ekremine salat ve selam olsun. Allah’ın selamı Ümmeti Muhammedîn üzerine olsun.

Kıymetli Müslüman Kardeşlerim!

İşimizin ne kadar zor olduğunu, bu dalgalı denizde Tevhit Gemisinin yol alamayacağı, hemen hemen imkânsız gibi gözüktüğünü biliyorum. Fakat bunun üzerinde Allahu Teâlâ’nın kuvvet ve kudretini biliyorum. Allahu Teâlâ’ya güveniyorum ve ‘Allah bize kâfidir’ diyorum.

Eğer bu gemiye bir kara leke düşerse, bir isabet alırsa, şanı Yüce Allah’ın (cc) huzurunda Ahdi Amanım var; Bu dünyayı yıkar yeniden yaparım!

El Melik, El Kuddüs, Es Selam, El Mümin, El Müheymin, El Aziz, El Cebbar, El Mütekebbir,  El Halık. Virdim var. Donatılmış olan bu dünyayı Müslümanlara dar edenler, yaşanamaz hale getirenler, Allah’ı (cc) karşılarında buldukları zaman ‘biçilmiş harmanlanmış ekine dönecekler.’

Sizin deliliniz nedir? Diye sorulursa; görülür gözle partilerin, parti liderlerinin, cemaatlerin, basının derdest edildiği bir ortamda küfrün içinden çıkıp, küfre karşı Hakkı Haykırıyoruz! Hakkı Batıla karşı üstün tutmaya çalışıyoruz.

Evde aynalara bakmak ne fayda verir insana, eğer Eroğlu Er isen hükmet cihana!

Menfaat peşinde koşan insanlar leşi bulunca her şeyi unuturlar. Gök kubbe altında Allah’tan (cc) gayrı ne ki var? Sen azgın bir boğaya benziyorsun, dünya için yapamayacağın yoktur. Kulun falanı filanı yoktur, Allah’tan (cc) gayrı kimseye danışmaz. Emir de almaz. Kapı kulu olanlar Allah’ı (cc) bulamaz!

 

Mert görülür namert çıkar

Kalpteki korku nedendir

Gün gelince gonca açar

Ondaki koku nedendir

 

Ölü kalpleri diriltir

Etin yağını eritir

Alır yanına getirtir

Ondaki utku nedendir

 

Arı isen şaha karış

Kulluk görevine alış

Ali Haydar ile çalış

Ondaki nutku nedendir

 

 

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Dursun GÜNEŞ – Seyyid Muhammed Ali

19 Haziran 2017 - AnkaraPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   685 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın