Heyhat heyhat heyhat! Vakit zaman geldi yetişti! Türkiyede haritalar değişti. Leş kargaları leşe üşüştü. Dünyada gündem bir anda değişti. Her şey çığrıştı "yetiş ya muhammed Ali" diyerek.

 Bismillahirrahmanirrahim

Ey insanlar! Ey inananlar!
Biz, Ümmet-i Muhammede gelen Yüce Allah'ın bir Elçisiyiz.
 
Bakara 151.Ayet: "Nitekim kendi içinizden size âyetlerimizi okuyan, sizi kötülüklerden arındıran, size Kitab´ı ve hikmeti talim edip bilmediklerinizi size öğreten bir Resûl gönderdik."
Bakara 152.Ayet: "Öyle ise siz beni  zikredin ki ben de sizi zikredeyim . Bana şükredin; sakın bana nankörlük etmeyin!"
Bakara 153.Ayet: "Ey iman edenler! Sabır ve namaz ile Allah´tan yardım isteyin. Çünkü Allah muhakkak sabredenlerle beraberdir."
Cuma 3.Ayet: (Peygamberi) müminlerden henüz kendilerine katılmamış bulunan diğer insanlara da göndermiştir. O, azîzdir, hakîmdir."

Okuduğum ayet-i kerimelerde Nebi sav Efendimiz, cahiliyet içerisinde kullara gönderilen Rahmet, hidayet rehber-i olarak şunu diyordu.

Cuma 2.Ayet: "Çünkü ümmîlere içlerinden, kendilerine âyetlerini okuyan, onları temizleyen, onlara Kitab´ı ve hikmeti öğreten bir peygamber gönderen O´dur. Kuşkusuz onlar önceden apaçık bir sapıklık içindeydiler."
Cuma 3.Ayet: "(Peygamberi) müminlerden henüz kendilerine katılmamış bulunan diğer insanlara da göndermiştir. O, azîzdir, hakîmdir."
Cuma 4.Ayet: "Bu, Allah´ın lütfudur. Onu dilediğine verir. Allah büyük lütuf sahibidir."

Yüce Allah'ın bir lütfü keremi ve kularina olan ihsanıdır. İçinizden Seyyid Muhammed Ali'yi seçmiş, O'na da ilmi hikmet-i vermiş, ismine Mehdî Resül demiş. 

Bozulan dünya düzenini yeniden imar edecek, Adaletle dolduracak, evladı Resül, vârisi Enbiyadır. 

Bunu daha fazla gizlenmenin hiç bir anlamı yoktur. 
Bu haberimizi, duyan duymayana haber versin. Bi iznillah ALLAH (cc) yar ve yardımcınız olsun.

Mehdîyi Reslulü görmek istersen 
Bir Ali bir veli birde deliyim 
Sırrı esrarına ermek istersen 
Bir Allah Muhammet açan gülüyüm.

Özümüz Allahtır soyum muhammed 
İncilde tevratta yaziyor Ahmet 
Elbette kuluna vermiş keramet 
Hakikat marifet söyler diliyim.

Adaletle teraziyi tutarim 
Gönlümde açtı Mahmudu Muhtarım 
Yükünü yüklemiş gider katarim 
Tarik-i müstekim vuslat yoluyum.

Ali, İlyas ile Hızır yoldaşım 
Gariplere selâm olsun gardaşım 
Hiç dertten kurtulmaz bu dertli başım 
Yemez icmez bir dilberin kuluyum.


Bismillahirrahmanirrahim

Heyhat heyhat  heyhat!
Vakit zaman geldi yetişti! Türkiyede haritalar değişti. Leş kargaları leşe üşüştü. Dünyada gündem bir anda değişti. Her şey çığrıştı "yetiş ya muhammed Ali" diyerek. 
Neml 82.Ayet: "O söz başlarına geldiği (kıyamet yaklaştığı) zaman, onlara yerden bir dâbbe çıkarırız da, bu onlara insanların âyetlerimize kesin bir iman getirmemiş olduklarını söyler.
Debbe mahluk mudur insan midir. Debbe mahluk değil insandir toprakta hatir yaratanda haliktir. Hakin yaratığı debbe debelenen durmayan çalışan yıkan yapan demektir. Hayiri şerden ayiran hakkı batildan ayiran hakkı batila üstün kilan Yüce Allahin zaman üzerine seçip gönderdiği MELİKİ halifesidir."
Neml 83.Ayet: "O gün, her ümmet içinden âyetlerimizi yalan sayanlardan bir cemaat toplarız da onlar toplu olarak (hesap yerine) sevkedilirler." 
Neml 84.Ayet: "Nihayet, (hesap yerine) geldikleri zaman Allah buyurur: Siz benim âyetlerimi, ne olduğunu kavramadan yalan saydınız öyle mi? Değilse yaptığınız neydi?"
Neml 85.Ayet: "Yaptıkları haksızlıktan ötürü, (azaba uğrayacaklarını bildiren) o söz gerçekleşmiştir; artık onlar konuşamazlar."
Maide 52.Ayet: "Kalblerinde hastalık bulunanların: «Başımıza bir felâketin gelmesinden korkuyoruz» diyerek onların arasına koşuştuklarını görürsün.Umulur ki; Allah bir fetih, yahut katından bir emir getirecek de onlar, içlerinde gizledikleri şeyden dolayı pişman olacaklardır."

Hz Mehdî Resul
30 Temmuz 2017


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   299 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın