Kuranın Hükmü Yürüyor, Kıyamete Kadar Yürüyecek Sizler Hangi Tarafta Duracaksınız

Bismillahirrahmanirrahim.

HAK GELDİ BATIL ZAYI OLDU.
Seksenden beri Ruhu var olan zatin hürmetine. Görülür görülmez. Bütün eşyayı alemde olanlar hep emrinde yürütmüş Zamani zemini kendisine hazırlamıştır. Olanlar her ne kadar çirkef görülsede bir ulu sultanin taktiridir. Kuranda furkanin emridir. Hak ile batilin bir birinden ayrıştığı zamandir. Her kim nerde durur dursun ne yapar yapsin onsuz hiç bir iş olmaz. Sıra kudduse geliyor hesaplaşmanın zamani geldi.
Yahudi ve nasaraları dost edinenler akıp giden bu kanlara seyirci kalanlar. Dünya malı toplayan. Fakir fukaranın hakkını yiyenler, onlara bir hizmet götürmeyenler. Zalime çanak tutanlar. Allahin fethinde kimden yana olacaklar.
Kuranın hükmü yürüyor kıyamete kadar yürüyecek sizler hangi tarafta duracaksınız
Yasin 59.Ayet: «Ayrılın bir tarafa bugün, ey günahkârlar!» ogün hiç bir mazuriyet kabul edilmez.Yasin 60.Ayet: «Ey Âdem oğulları! Size şeytana tapmayın, çünkü o sizin apaçık bir düşmanınızdır» demedim mi?Yasin 61.Ayet: «Ve bana kulluk ediniz, doğru yol budur» demedim mi?Yasin 62.Ayet: Şeytan sizden pek çok milleti kandırıp saptırdı. Hâla akıl erdiremiyor musunuz?


FURKAN.
HAKKI BATILDAN AYIRACAK OLAN FERMAN. Bütün alemlere uyarıcı olsun diye kuluna furkanı indiren Allahın şanı ne yücedir.
Bu yazi 80. 90 larda yazılmış olsaydi pek değeri olmazdı. Süreç bir taktirde öyle işlediki insanlar ne olduğunu anlayamadi. Iyi ile kötüyü ayiramadi basiretleri kapali kaldi. Hayirin yerini şer şerrin yerini hayir aldi. Halen sular durulmuş değil. Kimse geleceğinden emin değil. Bir korku kapladı her tarafı bir çamurlu yağm...ur yağıyor. Silecekler camlari siliyor yolcu yoluna devam ediyor ne olduğunu kavriyamiyor. Camurlandiğindan haberi yok. Hepimiz bu kirli siyasete bulaştık. Ne olup bittiğini anlayamadık.
Size Allahtan cc gelen elçiye karşı hiç bir bilginiz olmadığı halde karşı oldunuz.
Ey insanlar. Hak nefes aldığınız havadan üstünüze doğan aydan güneşten daha kıymetlidir. Haktan uzak kalirsaniz bunlari zaten kayip etmiş olursunuz. Gelin haktan korkmayın. Hak geldi batil zayi oldu.
Sabah serifleriniz hayirli olsun.
Hak ve hakikat partisi genel başkan sy DURSUN GÜNEŞ SEYİT MUHAMMED ALİ MEHDÎ RESÜLPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   149 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın