• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Hak ve Batıl

Hz. Allah (c.c) Ali İmran süresi 4. ayete şöyle buyurdu “Bir de hakkı batıldan ayırt eden Furkan kuran indirdi. Şüphesiz Allahın ayetlerini tanımayanlar için şiddetli bir azap var öyle ya Allahın izzeti var intikamı var” Allahın nurunu ağızları ile söndürmek isteyenler bilsinler ki Allah (c.c) nurunu tamamlayacaktır. O kâfirler istemese de. Herkesin biçilmiş bir ömrü vardır. Kuranı Kerim Kıyamete Kadar Bakidir. Kemalatın zayıflaması, küfrün bu denli artması, insanların böyle azması, evrensel din kuranın böyle hafife alınması, İnanan insanların üzerine bu denli baskı kurulması, zulmün hat safhaya erişmesi, nemrut ve firavunları gündeme getirmesi, dünya hâkimiyeti için hak hukuk tanımayanlar Allah (c.c) karşı duranlar. Şunu iyi bilmelidirler ki; Allah’ında bir hesabı var.

Bunlar hiç tarih okumazları mı?

Bunlar hiç dönüp geriye bakmazları mı?

Allah (c.c) karşı gelenlerin sonu ne oldu?

Hepsi helak oldu. Siz her ne kadar kuvvetli olursanız olun. Allah-u Teâlâ Fil süresinde şöyle buyurdu:

 “ 1- Rabbin fil sahiplerine ne yaptığını görmedin mi 2-Onların hilelerini bozup iptal ettiğini görmedin mi.3- Üzerlerine sürüler halinde ebabil kuşlarını saldı.4- Onlara pişirilmiş sert çamurdan taşlar atıyorlardı 5- Derken onları çiğnenmiş bir ekin tarlasına çevirdi.

        Emrolunduğun gibi dost doğru ol ve Ahzap süresi 1. 2. ve 3.ayette Hz. Allah şöyle buyuruyor “ Ey peygamber Allah’tan kork. Kâfirlere ve münafıklara itaat etme şüphesiz ki Allah her şeyi bilendir. Hikmet sahibidir. Rabbinden sana ne vahyolunuyorsa onun peşinden git muhakkak ki Allah bütün yaptıklarınızdan haberdardır. Allah’a tevekkül et, vekil olarak Allah yeter.

Ebrehenin ordusunun helak olması daha dünkü vaka. Bir zamanlar Rus cumhuriyeti vardı. Herkesin korkup titrediği ne oldu ve siz ne olacaksınız. Yüce Allah (c.c) bütün hesaplarınızı boşa çıkaracak ve etrafınızı kuşatacak kaçamayacaksınız. Bu kanın içinde boğulacaksınız, helak olacaksınız. Hakkı batıldan ayırt edeceği gün geldi. Hak geldi batıl zayi oldu. Güneş doğdu İslam baharını yaşıyor.

        Şuara süresi 227 “Ancak iman edip iyi işler yapanlar Allah’ı çok zikredenler ve kendilerine zulmedildikten sonra öçlerini alanlar müstesna Nasıl bir uçuruma yuvarlandıklarını yarın bileceklerdir”