• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Bu Aldatmaca Neden?

Rahman Ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla

Bizleri kınayanlara şunu söylemek isterim. Ya gözünüz kör, kulağınız sağır, ya da izzet ve haysiyetinizi kaybettiniz. Laikliğin esiri oldunuz. Hangi ülkenin bayrağını taşıyorsunuz? Libya’ya hangi ülkenin bayrağını asacaksınız? Irak’ı mezarlığa çevirdiniz yetmedi mi? Fitne oldunuz, ümmet arasında laikliği empoze  ettiniz. Mısır’a çürümüş, kokmuş, laik sistemi yerleştirmeye çalışıyorsunuz. Türkiye’yi örnek gösteriyorsunuz. Bunu neden yapıyorsunuz? Siz Müslüman mısınız? Laik mi?

Bu aldatmaca neden? Artık maskeniz düşüyor, yolun sonu görünüyor. Avrupalı dostların istese de sizi kurtaramayacak.

Bakara suresi 9. 10. 11. 12. Ayetler:  Allah’ı ve müminleri aldatmaya çalışırlar. Hâlbuki sadece kendilerini aldatırlar da farkına varamazlar. Kalplerinde bir hastalık vardır. Allah hastalıklarını daha da arttırmıştır. Yalancılık yaptıkları için onlara elemli bir azap vardır. Onlara, yeryüzünü fesada vermeyin, denildiği zaman, biz sadece ıslah edicileriz, derler. (Onların gözleri kör, kulakları sağır olduğundan bunu idrak edemezler. ) Dikkat edin! Gerçekten onlar ortalığı karıştıranlardır. Fakat şuurları olmadığından farkında değildirler.

Ey Yahudi ve Nasaralar! Daha dün bir fırtınaya teslim oldunuz, sığınaklara girdiniz, dışarı çıkamadınız. Allah’ın gazabından nasıl emin olabilirsiniz? Nuh’un tufanı gibi Amerika’yı bir tufan bekliyor, Japonya’yı vurduğu gibi. Allahın (c.c.) gazabından kurtaramayacaksınız. Dün olduğu gibi kaçamayacaksınız. Bu milletin ahı yerde kalmaz. Mazlumun ahı indirir şahı. Unutmayın bu yazıyı. Bir gün doğudan güneş batacak. Deccal çıktı. Mehdi Resul de çıkacak. Dünya birisine kalacak. Bakara Suresi 286. Ayet: Allah, kişiye ancak gücünün yeteceği kadarını teklif eder. Kişinin yaptığı iyilik kendinedir, isteyerek yaptığı kötülük de kendi aleyhinedir. Rabbimiz, eğer biz unutur veya yanılırsak bizi cezalandırma. Ey Rabbimiz, bizden öncekilere yüklediğin gibi bize de ağır yük yükleme. Rabbimiz, gücümüzün yetmeyeceği şeyi bize yükleme. Affet bizi. Günahlarımızı gizle. Bize merhamet et. Sensin bizim mevlamız. Kâfirler topluluğuna karşı bize yardım et.

Kuşluk vaktine yemin olsun ki şems ile kamerin tutulması ki, güneş kararıp dünya ıslah oluncaya kadar yüzünü göstermez. Kartal avını göremez bir hale gelir. Recep, Şaban, Ramazanda kan akıtanlar bu kana ortak olanlar, size yazıklar olsun. Kardeşlikten, barıştan bahsediyorlar. Libya’nın insanını ne sayıyorlar. Altı aydır bombardıman altında en az bin tane sorti yapılmış, on beş bin kişi şehit olmuş. Yazıklar olsun! Kim bombalıyor Libya’yı Tayyip Bey. Muhalifleri kim besliyor, kim ellerine silah veriyor, kim destekliyor. Yazıklar olsun. Barış için neden bir adım atılmıyor. PKK terör örgütüne; “bunlar ramazan bayram bilmeyen cani” diyenler. İslam ülkelerinde yaptıkları nedir.

Sevgiler Saygılar.

Hak Parti Lideri Dursun GÜNEŞ