• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Rahman ve Rahim Olan Allahın Adıyla Başlarım.

Kıymetli kardeşlerim, sevgili vatandaşlarım ve dava arkadaşlarım.

Ey ihvan-ı din! Şunu bilmenizi isterim ki; Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Dursun GÜNEŞ; hiçbir ferde güvenmemiş, hiçbir zorbaya boyun eğmemiş, işine gelmediğini duymamış, işine geleni yerde bırakmamış, heybesine atmış, yolu HAK ile yürümüş, Haktan bir nebze dahi olsun ayrılmamış, Hakkı ve Sabrı tavsiyede bulunmuştur. Kişilerin fıtratına göre görünmüştür. Biz Ümmete aynayız, bakan kendisini görür. Biz deriz ki; Ebubekir olun, Ebucehil olmayın. Nefsinize uymayın, Hakkı karalamayın, Hakkın üstünü örtmeyin.  İyi biliniz ki Hakikatin üzerini örtmenin, Hakkın üzerini örtmek kadar vebali ve günahı vardır. Haktan korkup kaçmayın, korktuğunuz her ne ise o size isabet edecektir. Allah’dan (cc) korkun, Allah (cc) size kafidir.

“Kalplerinde bir maraz olan kimseleri görürsün ki, onların içinde koşar dururlar. Bize bir felaket isabet etmesinden korkarız derler.” (Maide süresi 52). Korkak bezirgan ne kar eder, ne de zarar. Biz yürüyen, büyüyen, hareket eden konuşan bir partiyiz, biz iktidara talibiz. Biz falanın filanın partisi değiliz, biz Birleşmiş Milletler’e ait değiliz. Biz batıla karşı, batılı kabul etmeyen, Hak üzerine bina kurmuş bir partiyiz.

Biz vazifemizi biliyoruz. Tağutun askerleri, şerul bela,fitne fücur, hayır hasane bırakmıyor. İnsanlara hayrın yerine şerri öğütlüyorlar. Milletin huzurunu istemiyorlar, herkesi tağuta hizmetçi olarak görüyorlar. Tagğtun ne olduğunu bilir misiniz? Şeytan-ı Lain.

“Onların üzerlerine şeytan galebe etmiş de, onlara Allahın zikrini unutturmuştur.Onlar şeytanın leşkerleridir.Haberiniz olsun ki şüphe yok şeytanın leşkerleridir. Onlar hüsrana uğramış olanlardır” (Mücadele süresi, 19)

Biz hizbullahız, yani Allah’ın askerleriyiz. Allah’ın tarafı, yani Allah’ın fırkası. Ayeti Kerime’de yazdığı gibi. “Allah ve ahiret gününe iman eden hiçbir kavmi bulamazsın ki, Allah’a ve Resul’une muhalefet eder kimseleri sevsinler.Velev ki babaları veya oğulları veya kardeşleri veya kabileleri olsunlar. Onlar o zatlardır ki, Allah onların kalplerine imanı yazmıştır ve onları kendisinden bir Ruh ile teyit etmiştir ve onları altlarından ırmaklar akan cennetlere girdirecektir. Oralarda ebediyen kalıcılardır. Allah onlardan razı olmuştur.İşte onlar Allah’ın hizipleri, fırkasıdır.Agah olunuz ki muhakkak Allah’ın fırkasıdır. Onlardır Necata ermiş olanlar.” (Mücadele – 22)  Bu ayeti Kerimeyi Ak Parti’liler iyi okusunlar, iyi anlasınlar.

Bizi duymak isteyen, bizi anlamak isteyen, bize karışmak isteyen, bizden olmak isteyen, bizimle yolunu devam etmek isteyen bu fotoğrafa iyi baksın. Bizim kim olduğumuzu iyi anlasın, ona göre karar versin. Ya tağutun askeri, fırkası olacak; yada Hakkın fırkası olacak bize karışacak bizimle olacak ya da münafık kalacak.

Muhakkak ki bu bir süreçtir, taşlar gelip yerine oturacaktır. Yeter ki herkes sorumluluğunu bilsin. Her çoban sürüsünden sorumludur. Yeter ki ümmet olalım. Hakkı tutup kaldıralım, değerlerimize sahip olalım.Bundan cemaat liderleri hisse almalıdır. İnsan ya Hakkın kuludur, ya nefsin kuludur.Ya Hakka tabidir, ya batıla tabidir. Siyaseti soruyorlar bize; siyaset Allah’ın (c.c.) siyasetidir.Biz böyle anlıyoruz. Hz.Resulullah’ın (s.a.v.) siyasetidir, Hz.Ebubekir’in (r.a) siyasetidir. Bizim yaptığımız,ecdadımız , Osmanlı’nın yaptığı siyasettir. Biz temiz siyaset yapıyoruz. Ama siz nasıl anlarsanız. Toplumun özlediği ve istediği temiz siyaseti yapıyoruz. Biz özü sözü bir siyaset yapıyoruz.Olduğumuz gibi görünüp, göründüğümüz gibi oluyoruz. Hakkın tarafında olanlara sesleniyoruz. Başka adres aramayın.Bize güvenin.

İnsanlar genelde ikiyüzlüdürler, bir halka görünen tarafı, bir de Hakka görünen tarafı. Halkı aldatabilirsiniz, ancak Allahu Teala’yı asla aldatamazsınız. Allahu Teala insanı beşeri sıfat üzere yaratmıştır. Ve beşeriyetten ulviyete bir yol çizmiştir. Beşeriyetten ulviyete ulaşanlar Allah’ın (c.c.) katındadır. Şeytan bütün insanları aldatabilir ama Allah’ın (c.c.) katında olanları aldatamazlar, onları Allah’tan (c.c.) alıkoyamazlar.Allah (c.c.) şeytana şöyle demiştir. “Ey şeytani lain, sen benim Salih kullarıma erişemezsin, onlara nufus edemezsin.” Onların her hali ve her yürüyüşü Allah’a (c.c.) bağlıdır. Bunu siz anlayamaz ve idrak edemezsiniz. Onun için Allah’a (c.c.) nedamet edin ve Allah’a (c.c.) yönelin. Umulur ki Allah (cc) sizi affeder. Allahın katında olanlara bir korku yok, onlar mahsun da olmazlar. Korkunun endişenin kederin  gamın bittiği yer, Hakkın katı, yokluk şehri. Eğer hakkın güneşini görmüyorsanız, muhakkak bir doktora gidip tedavi olun. Gözlerinizde bozukluk olduğu bir gerçektir.

Güneşin doğması demek, Hakkın gelip, batılın zail olacağı demektir. Hak geldi ve batıl zail olacaktır. Biz Hak olarak yola çıktık, Hak olarak devam ediyoruz, teşkilatlarımızı kuruyoruz. Gelen gelsin saadetle, giden gitsin selametle. Gelene sevinmiyor, gidene üzülmüyoruz. Biz Hakikati anlatıyoruz.

Sevgi ve Selamlar.

 

OKUDUM TEK TEK

Yanıma geldi de kırklar yediler
Tarikatı Aliden haber verdiler
Bu alemi göz önüne serdiler
Vahdeti noktada seyrettim tek tek
 
Yokluk makamıdır kırklar durağı
Arif olanlar biner burağı
Cennet mekanıdır dostun otağı
Gönüllere girdim aradım tek tek
 
Yirmidokuz harfin sırrıdır insan
Fırkayı Naciye bilin ki Kuran
İnsanın gönlüne gelendir sultan
Yirmi dokuz harfi okudum tek tek
 
Benim söylediğim Kuran hadistir
İnsan olmayanlar bil ki necistir
Ruha yer vermeyen bil ki nefistir
Hakkın nakışını dokudum tek tek
 
Ali Haydar derler oku Kuran’ı
Kuran’da buldular derde dermanı
Göğsünde yazılmış Hakkın fermanı
Bu alem içinden toplarım tek tek.

Dursun GÜNEŞ

Hak Parti Gn.Başkanı
0 Yorum - Yorum Yaz