• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Rahman ve Rahim Olan ALLAH’ ın (c.c.)  adıyla

Kıymetli kardeşlerim, kıymetli vatandaşlarım bugün birlik ve beraberlik günüdür.

Türkiye’nin üzerinde oyun oynayanlar çemberi gün geçtikçe daraltıyor. Hükümet çaresiz, politika üretemiyor. Sahte gülücükler arkasındaki hileyi ve şerleri keşfedemiyor. Yahudi ve nasaraları dost ediniyor. “O Yahudi ve nasaralar ancak birbirilerinin dostudur, siz onların dinini kabul etmedikçe onlar sizi asla kabul etmezler”.(Bakara-120) Allah’u  Teala böyle buyurduğu halde inananların bu hale uymaması Gaflettir, Dalalettir. İradesi elinde olmayan bu hükümetin “Davos Rüzgarına”  karşı fırtına estiren İsrail’e karşı acze düşen, kandil dağında bölücü terör örgütüne karşı başarısız olan, cesaretsiz, basiretsiz. bir karakol çavuşu gibi sınırlı yetkisi olan bir hükümet, hükmedemez ve muktedir olamaz. Bu Hükümet  Onurlu Bir Şekilde İSTİFA ETMELİ, Emaneti Ehline Teslim Etmelidir.        

Hak ve Hakikat Partisi ecdadından gelen emanet gücünü taşıyacak güçtedir.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar dilerim.

Maide suresi:

54-Ey iman edenler, sizden kim dininden dönerse ALLAH öyle bir kavim getirir ki; Allah onları sever,onlarda Allah’ı sever. Mü’minlere karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı güçlü ve onurludurlar. Allah yolunda cihat yaparlar ve hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. Bu Allah’ın bir lütfudur, onu dilediğine verir. Allah’ın lütfu boldur, O herşeyi  bilendir.

55-Sizin dost ve idareciniz, Allah Rasulu ve ruku ederek namaz kılıp zekat veren mü’minlerdir.

56-Kim Allah’ı, Rasulunu ve iman edenleri dost ve yönetici edinirse, şüphesiz Allah’ın tarafını tutanlar galip gelenlerin ta kendileridir.

 

Sevgi ve Saygılar Allah’ın Selamı Üzerinize Olsun.

DURSUN GÜNEŞ

HAK ve HAKİKAT PARTİSİ GENEL BAŞKANI
0 Yorum - Yorum Yaz