• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAH’IN (c.c.) ADIYLA BAŞLARIM

 “İrticai ile mücadele eylem planları!!!” Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devletidir. Kasımpaşalı bilirki Hacı Hüsref ’de kanun işlemez. Laiklik ise Anakara’dan öte geçmez. Kışla laik çatı altında kurulmuştur. Eğitimleri “irtica planları” üzerine yapılmaktadır. Nitekim darbeler, darbe günlükleri bunun bariz bir örneğidir. Dursun Çiçeğin ortaya koymuş olduğu, irticayı imha planları yeni bir olay değil ve sonda değildir. Laik zihniyetin olmazsa olmazlarından, değişmez kafa yapısıdır ve bu beyin tıranvası  Türkiye’nin bir hastalığıdır. Türkiye bu hastalıktan kurtulmalıdır. Bu hastalığın çıkış yeri belli. Bu hastalık kangrene dönüşmüş asıl çare aramaktadır.

Kıymetli vatandaşlar. Bu ülke Müslüman bir ülkedir. Müslümanlara karşı yürütülen bu eylem planları kışla ile halkı karşı karşıya getirmektedir. Adeta namlusunu halkına çevirmiş bir kışla!  Bizleri rahatsız edip bizleri üzmektedir. Bu laik zihniyetin kafa yapıları değişmelidir. Kışla yeniden yapılanmalı demokrasiye önem vermeli ve demokratik acılımlar geliştirilmelidir. Yoksa ne kürt sorunu ortadan kalkar nede irtica. Bu hastalık sizin özünüzde var. Bu milleti rahat bırakın!!!

Hak ve Hakikat Partisi bütün haksızlıklara karşı ilkelerinde kararlı yoluna devam etmektedir. Korkusundan “kürt sorununu” ortaya atan Ak Parti, eline aldığı yol haritasının İmranlı çıkmazında işi çıkmaza sokmuştur. Hak Parti bunun daha evel tesbitini yapmış her defasında dile getirmiş söylemiştir. Bu iş uşakların işi değil. Yoksa bu yol haritasında Pkk’yı gerilla kahraman yapmak mı varidi?  Yazık!!!  Yazıklar olsun!!! Geliyoruz bakalım bunun hesabını nasıl vereceksiniz?

Ey Müslüman Türk halkı. Sana senden gayrı dost arama. Kurtuluşun çaresi Hak ve Hakikat Partisi’dir unutma. 

 

Bir kıvılcım attı bakın sivasta
Tutuştu yanıyor marşta karsta
Ümmeti Muhammet düş olmuş yasta
Yetiş ya Muhammet yetiş ya Ali
 
Deccal çıkmış orduların topluyor
Dumanlar yükseldi ateş yanıyor
Yavaş yavaş her tarafı sarıyor
Yetiş ya Muhammet yetiş ya Ali
 
Muhammet Aliyim güle nazım var
Ol yüce Allah’a bir niyazım var
Perdeleri bozuk kırık sazım var
Yetiş ya Muhammet yetiş ya Ali            

                               

ALLAH’ ın (c.c.) selamı üzerinize olsun.

 
0 Yorum - Yorum Yaz