• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

RAHMAN VE RAHİM OLAN ALLAHIN ADIYLA BAŞLARIM

Kendi dinlerine uymadıkça, Yahudi ve Hıristiyanlar senden asla hoşnud olmayacaklardır. De ki: "Doğru yol, ancak Allah'ın yoludur". Sana gelen ilimden sonra onların heveslerine uyarsan, and olsun ki, Allah'tan sana ne bir dost ve ne de bir yardımcı olur.” (Bakara-120)

Allah’a (c.c.) ve Kur-an’a inanan her bir insan için bu ayeti kerime bir ışıktır ve bir yol belirleyicidir. Ak Parti hükümetinin yahudi ve nasaraları dost edinmelerine bir türlü akıl erdiremedim. Bu durumda anlamakta mümkün değil. Ak Parti’nin yol haritası bir çıkmaza girmiştir. Ak Parti üzerinden müslüman Türk halkına ağır bir bedel ödetmek istiyorlar. Bu çıkmazın içinden ancak şanlı Türk ordusunun başını yere eğdirmeyecek bir iktidar çıkabilir. Buda ancak “Osmanlı Ruhu” ile mümkün olur. 

HAK VE HAKİKAT PARTİSİ, başından beri Ak Parti’nin yol haritasını yakinen takip edip, bu tehlikeli yolun vahim sonuçlar vereceğini anlayarak siyasi hayatına başlamış ve bu yolun yanlış olduğunu defalarca haykırmıştır. Haykırmaya devam edecektir.

Obama hükümeti sırasında, Bush yönetiminden farklı bir yol izlenmeyeceği, pek bir şey değişmeyeceği ortadadır. Bu haçlı savaşları devam edecek demektir. Tarih boyunca Ak Parti dışında hangi Müslüman Türk devleti haçlıların yanında yer almıştır? 

Cahiliye devri hükmünü mü istiyorlar? Yakinen bilen bir millet için Allah'tan daha iyi hüküm veren kim vardır? Ey İnananlar! Yahudileri ve hıristiyanları dost olarak benimsemeyin, onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onlara dost olursa o da onlardandır. Allah zulmeden kimseleri doğru yola eriştirmez.Kalblerinde hastalık olanların, "Bize bir felaket gelmesinden korkuyoruz" diyerek onlara koştuğunu görürsün. Olur ki Allah bir zafer verir veya katından bir emir getirir de kalblerinde gizlediklerine içleri yananlara dönerler.İnananlar, "Sizinle beraber olduklarına bütün güçleriyle Allah'a yemin edenler bunlar mıdır?" derler. Onların amelleri boşa gitmiş ve kaybeden kimseler olmuşlardır. Ey İnananlar! Aranızda dininden kim dönerse bilsin ki, Allah, sevdiği ve onların O'nu sevdiği, inananlara karşı alçak gönüllü, inkarcılara karşı güçlü, Allah yolunda cihad eden, yerenin yermesinden korkmayan bir millet getirir. Bu, Allah'ın dilediğine verdiği bol nimetidir. Allah her şeyi kaplar ve bilir.Sizin dostunuz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan, zekat veren ve rüku eden müminlerdir.Kim Allah'ı, Peygamberini ve inananları dost edinirse bilsin ki, şüphesiz Allah'tan yana olanlar üstün gelirler” (Maide – 50…56)

Sözde “Ermeni Soykırımı” davasını güdenler, kendi tarihlerini bir incelesinler ve tarih boyunca yaptıkları onlarca haçlı seferlerine bir göz atsınlar. Bosna Hersek’ te,  Çeçenistan’da, Afganistan’ da,  Irak’ta, Filistin’de ve Lübnan’da yapmış oldukları katliamlara, soykırımına bir baksınlar. Kendi tarihlerinden  utansınlar. 1915 yıllarında karşılıklı bir savaş yaşanmıştır ve her iki tarafında kayıpları olmuştur. Bunun üzerinden  hiç kimse hak iddia edemez. Böyle bir iddiada iş maksadını aşar. Biz bunun maksadının ne olduğunu biliyoruz. Aklınızı başınıza toplayın!!!  Bizi ayağa kaldırmayın!!!

 

İkbalim var ay yıldızlı hilalda
Zaman zemin ikbal ile oluşur
Sanma bre gafil bizi delalda
Tarih yazar ikbal ile oluşur
 
Encümenler bir araya gelse de
Hakkımızda kara liste assa da
Her  tarafımız haçlılar sarsa da
Zafer yine Türk askerin olmuştur
 
Cihana gelmedi Mehdiyi Resul
İkbal her yana çekti büyük sur
Bilirim bizdedir hata ve kusur
Zülfikar kuşandı haykırdı ikbal
 
Belli ki kafir dersin almamış
Kan yiyen vampir kana doymamış
Dursun’u derki bu gidiş yanlış
Yeniden çark etti çevrildi ikbal.Dursun GÜNEŞ
Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı
0 Yorum - Yorum Yaz