• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Rahman Ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla Başlarım

Hikmet Ali Yar bir kahraman idi, bu tartışılmaz. Yaser Arafat için bu söylenemez. Çünkü Yaser Arafat kahramanlıktan ziyade münafık bir kişiliği varidi. Filistin halkının haklarını korumadığı gibi, nefsi arzularından meydana gelen evlilik neticesinde, Filistin’in haklarını ailesine miras bırakmıştır. Abbas-Şaron ilişkileri Filistin halkını yok etmeye yöneliktir. Bir Filistin devleti kurmaya yönelik değildir. Çünkü İsrail orada bir Müslüman devletinin kurulmasını istemiyor. Kurt koyun hikâyesi devam ediyor…

Özlenen arz-u Mevut kutsal topraklar içerisinde bulunan Türkiye-İsrail dostluk ilişkileri ve Sayın Erdoğanlın Davos çıkışı bütün dünyayı şaşırttı. Davos ekonomi zirve toplantısının yapılması gereken bir zirve yeri. Sayın Başbakan Davos’ta bütün Türkiye’nin çıkarmalarını göz ardı ederek Peres’e haddini bildirmesi,Osmanlı geleneğinden gelen bir duruş. Yalnız bu duruşu kısa sürdü… Hemen basın toplantısı düzenleyerek “ Pardon ben ne İsrail Yahudiler nede Şimon Peres’e karşı değil ben moderatöre karşı böyle davrandım… pardon…”dedi!

Sayın Başbakan! Dostunuz Şimon Peres ile görüşmenizde bu yazılımıydı? Bu Filistin halkının bir kaderimiydi?  İkinizde seçimi kazanmak için Filistin halkının üzerinden oynadığınız bir çirkin oyunumuydu? Tarihe nasıl geçeceksiniz? Bir kahraman olarak mı bir münafık olarakmı?  Gemisini yürüten kaptan olarak mı? Mili gömleği çıkarıp Siyonist gömleği giyen bir şövalyemi? Çizginiz belli, Ortadoğu projesi eş başkanısınız, haçlıların yanında yer almaktasınız, Irak için tezkereyi siz çıkaktınız, Avrupa uyum yasaları çerçevesinde vakıflar yasasını da. Yabancılar mal mülk edinebilir yasaları ile Siyonist hizmetiniz tartışılamaz. Nereye bu gidiş nereye!!!

Biz Hak ve Hakikat Partisi olarak ciddi endişelerimiz var. Yanı başımızda bir “Siyonist İsrail Devleti”  kurma çabalarının olduğunu da biliyoruz.                                                                             

Kamuoyuna duyurulur.

Dursun GÜNEŞ

Hak Ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

 

Azmi kararım var yıkıp yapmaya
Malazgirt meydanını tutmaya
Alpaslan gibi at oynatmaya
Bil ki namerde yer yok bu meydanda
 
Gök kubbe altında kimin nesi var
Kul olanın menarefe dersi var
Yücelerden gelen hakkın sesi var
Siyonıs kürt’e yer yok bu meydanda
 
 Peş peşe depremle yerler sarsıldı
Küfür müslümana kızdı darıldı
Korkak siyonist ipine sarıldı
Şaron, Pereze yer yok bu meydanda
 
Güneş doğdu şefkat ile parlıyor
Birileri bakın hala daha hırlıyor
Ali çıkmış aslanları topluyor
Çakala kurta yer yok bu meydanda

 
0 Yorum - Yorum Yaz