• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.youtube.com/channel/UCNyIRkbD2N6aGU1-9B1wqAg

Hak ve Hakikat Partisi

Hoş geldiniz!

    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

İRŞAD-2

Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adıyla.

Türkiye'de ve dünyada huzur ve barış istiyorsak, geçmişten ders alarak yolumuzu belirlemeliyiz.

Türkiye Nereye Gidiyor?

Yolu izi rotası belli olmayan dalgalı denizde küreksiz bir sandal gibi her an alabora olabilir. Çünkü adalet yok ortada.Adaleti olmayan devlet yıkılmaya mahkumdur.Hukuk devleti, milletin elinde bir oyuncak haline geldi. Hukuk bir biriyle çatışıyor, çelişki içerisinde. Laikliğin tanımı yapılamıyor. Ordu laik,  halk Müslüman kültürüne sahip. Gelen hükümetler de halktan geliyor. Halkın kültürüne saygı gösteriyor. Demokrasi standartlarını yükseltmeye çalışıyor, laiklik karşısına çıkıyor. " Demokrasi laikliğe göre olacak, Cumhuriyet Halk Partisi çizgisinden kimse dışarı çıkmayacak". O zaman niye demokrasi var, niye hukuk var, niye yasama ve yürütme organları var?  Bu organların çalışmasına müsade edilmeyecekse  o zaman CHP ve “Ordu Krallığı” beraber yönetsinler bu ülkeyi.!

Maksadımız kurumları yıpratmak değil, insanları aydınlatmak. Sizi sigaya çeken bir Molla Kasım gelir, bunu hiç unutmayın. Karpuzlar tarlada çürüdü, her taraf kokuyor. Balık  baştan kokar derler ya; baş kokmuş düzelmez, Hak'tan başkası buna tesir edemez.

Hak ve Hakikat Partisi'nin doğan güneşi ufuktan fersah fersah yükselerek, dünyayı ve Türkiye'yi aydınlatacak ve mezarlığa dönüşen bu dünyayı yeniden yaşanabilir bir cennet bahçesine çevirecektir. Şunu belirtmekte fayda var. Kılavuzu karga olanın burnu pislikten kurtulmaz. Kılavuzunuz Hak olmalıdır ki, Hak ve Hakikat yurduna erişebilesiniz. Eğer batılı Hakka tercih ediyorsanız, Hak gelmez. Siz halinizi düzeltmezseniz, Allah (cc) size yardım etmez. Size Hakk'ı da teslim etmez. Hak gelmeyince batıl gitmez. İyilikler gelmedikçe kötülükler yok olmaz.

Bütün iyi düşünenleri partimize davet ediyoruz. Sevgi ve saygılarımla.

Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı

Dursun GÜNEŞ
0 Yorum - Yorum Yaz